Sayfa 540/808 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 6457 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    1048600 LONG girdik.....hadi pala......
    1047800 de longlar geldi.......altlar boş......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    1048600 LONG girdik.....hadi pala......
    sabahLONG çalışan pala, short gidebilir.. dikkatli olunmalı..öğleden sonra .!!

3.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku

5-günlük ortalama şimdilik destek oldu, ama belli değil, bi posta daha vurabilir aşağıya doğru, 10200-10250 test edebilir gibi tekik olarak.. bankalarda ünlü satışı kesilirse yukarı dönecek die düşünüyorum..

belirsizlik ortamı, satış gelmesi doğal, zaten sert sıçramıştı biraz realize oluyor.. esas indikatör altın değil petrol fiyatı olmalı, çünkü israil rejimi daha ileri gitmeye kalkarsa iran hürmüzü kapatır, dünyada ihracata konu olan petrolün üçte biri hürmüzden geçiyor- suudi, ırak, kuveyt, katar, emirlikler hepsinin petrolü burdan akıyor.. bi kaç gün evvel hürmüzde israilli bi oligarka ait gemiye el koydu iran, ne yapacağının işaretini verdi

dön dolaş yine 5 günlük ortalamaya geldi dayandı.. yalnız iki gündür yukarı çekip mal yedirip seans sonu basarak en düşükten kapatmıştı, bugün biraz farklı gibi, satışlar dökmeye yönelik gibime geliyor, bugün senas sonu farklı olabilir
    .

Tekrar 1048100 LONG.........palanın parasını dakikalar içinde alıyoruz.......

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    nasss dı..

tcmb rezervleri dolar ucuz tutulup birilerine servis edildi ucuzdan..

şatafat israf kul hakkı adaletsizlik yolsuzluk.

tabela :

uzaya gittik ama ............
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    sabahLONG çalışan pala, short gidebilir.. dikkatli olunmalı..öğleden sonra .!!
    bana göre gerginliği bahane ediyor......artı kapatır gibi....İsrail ve iran kaynaklı haberler ile pala hasat yapıyor......soygun çok hızlı......

7. Esseklere boşu a essek demiyom, belki akşama eksi bile kapatırlar essoluessekler
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    uzaya gittik ama ............
    Hocam neden uzaya gittik vallahi ben olayı çozemedim daha
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 540/808 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •