Sayfa 431/794 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon
Arama sonucu : 6345 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: Viop LVİ

EYT maç oynanırken kuralların değiştirilmesidir. Aylık Bağlanma Oranları'nın değiştirilmesi de aynı şekilde kuralların değiştirilmesidir. Kasa boş diyorlar. Benim 32 yıl boyunca ödediğim kesenekler nerede? Onlara sorarsanız inek içti !!!

EYT'liler gram hakkına girmemiştir kimsenin, ne çocukların ne de yaşlıların...

EYT hakkının alınması ya da emekli maaşlarına zam yapılması (enflasyon farkı hariç) hak değil bir lütuf gibi gösterilmektedir...

Ekonominin kötü olmasının sebebi kendilerine 40 milyar dolar harcanan sığınmacılar değildir.

Ekonominin kötü olmasının sebebi kendilerinin vergi borçları silinen zenginler de olamazlar.

Hakkını arayan ve söke söke alan EYT'lilerdir ekonominin kötü olmasının sebebi !!!

2. Klasik EYT savunması yollar köprüler makam araçları kötü yönetim.

Abi biz onlar iyi demedik ki.

Onlar zaten kötü, bi de üstüne sizi taşıyamaz bu ülke dedik. Yalan mı söylemişiz?

Ben suçlu değilim, haklıyım. Savunma yapmıyorum. Bakın bir süre sonra Kademeli Emeklilik isteyenler de haklarını alacaklar. O zaman da ekonominin kötü olmasının sebebini onlara yıkarız.

Dediğim gibi savunma yapan ben değilim, savunma yapan ekonomi yönetimi... (İşte EYT çıktı emekli sayısı arttı v.s. v.s.)

Kanunu çıkaranla mağduru oynayan aynı yönetim. Deprem olduğu için de emeklilere zam verilemiyormuş.

Neyse zamanla hak aramayı öğrenenlerin sayısı arttıkça bahanelerin ne kadar geçersiz olduğu görülünce rahatlayacağız.

Sizin görüşünüze de saygım var. EYT çıkmasaydı ülke ekonomik olarak daha mı iyi olurdu? Onu da görmek gerekirdi.

Yazacak çok şey var ama duyan yok.

Herkese iyi bayramlar...

4. Ben bedelli askerliğe karşıyım. EYT karşıyım. Vergi affına her türlü mahkum affına karşıyım.

EYT olmasa da ülke kötü olurdu. Ama yukarıdakilerin hiç birisi olmasa, o zaman ülke iyi olabilirdi.

Herkes onurlu bir şekilde ödevini yapıp elini taşın altına koymadan bu ülke için kurtuluş yok.

“Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.†Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben bedelli askerliğe karşıyım. EYT karşıyım. Vergi affına her türlü mahkum affına karşıyım.

EYT olmasa da ülke kötü olurdu. Ama yukarıdakilerin hiç birisi olmasa, o zaman ülke iyi olabilirdi.

Herkes onurlu bir şekilde ödevini yapıp elini taşın altına koymadan bu ülke için kurtuluş yok.

Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar. Mustafa Kemal ATATÜRK
    Bu ülkede yakın zamanda bir milletvekili "Öğretmen su satsın simit satsın maaşı yetmiyorsa" dedi.

Yani dedi ki öğretmen elini taşın altına koysun !!!

Balık baştan kokar. Öncelikle bizleri temsil edenlerin bize örnek olması gerekmez mi? Olsunlar ki biz de elimizi taşın altına koyalım. Bunu görmeyen herkesin isyan etmesi bana normal gelmeye başladı.

Yukarıda işaretlediğim cümlenize tamamen katılıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben bedelli askerliğe karşıyım. EYT karşıyım. Vergi affına her türlü mahkum affına karşıyım.

“Çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.†Mustafa Kemal ATATÜRK
    Bedelli askerligi cahil halk istedi
    EYT yi cahil halk istedi
    Vergi affini cahil halk istedi

Hepside ulke ekonomisine zarari olan yontemler

Ama halk cahil olunca yapacak bir sey yok

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Bedelli askerligi cahil halk istedi
    EYT yi cahil halk istedi
    Vergi affini cahil halk istedi

Hepside ulke ekonomisine zarari olan yontemler

Ama halk cahil olunca yapacak bir sey yok
    HALK her yerde cahildir.
    Hitler'i iktidara getiren, Alman halkı, Trump gibi bir manyağı tekrar iktidara getirecek ABD halkının da bizden farkı yok..

SM-A336E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 431/794 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •