Sayfa 555/801 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon
Arama sonucu : 6403 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reisim benim param minnacık al sat yapayım diye girdim yoksa al taşı bana uymaz mümkünse geceye de hisse ile girmem. Üç emekli maaşı kadar portföy oluşturdum. Kazanmak nasip olursa üç tane hedef koydum aşama aşama bakalım.
    Hayırlı olsun inşallah kazanırsın.
    Hangi hisseler söylede bizde nasiplenelim

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun inşallah kazanırsın.
    Hangi hisseler söylede bizde nasiplenelim
    Reis senin arsa parası mundar olur hiç bulaşma. Bir emekli maaşı kadar alıyorum burnumdan getiriyor. İşçi abinin ilaç olur diğerleri emlagın bilgisayarcı. Egeduk abinin enerji ama öpmeden incitmeden para vermez bu senin de kese sırtında anlaşamazsın sen bunlarla. Haaa aklıma geldi kaç kuzu kesiyordun Angaraya geldiğimizde. Aman sürü ile kesme ziyan olur üç beş kessen yeter

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reis senin arsa parası mundar olur hiç bulaşma. Bir emekli maaşı kadar alıyorum burnumdan getiriyor. İşçi abinin ilaç olur diğerleri emlagın bilgisayarcı. Egeduk abinin enerji ama öpmeden incitmeden para vermez bu senin de kese sırtında anlaşamazsın sen bunlarla. Haaa aklıma geldi kaç kuzu kesiyordun Angaraya geldiğimizde. Aman sürü ile kesme ziyan olur üç beş kessen yeter
    Mundar hafif kalmış, Arsa parasını yedik dayucuğum suyuniçinde buharlaştı gitti, sattığım arsayı geri alabilmem için petkimin 130 tale olması gerekiyor. O da mimkin değil
    13 bucuk olabilir belki Kandırıldık yabcak bişii yok

16.96 Since 27 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
    PETKİM; 130 olayı aramızda olan bir geyik muhabbetidir.

GUNDİYE atfen ortaya çıktı...Herkes arttırdı..olay bir muhabbet neticesinde ,geyik olarak söylendi.

12x lik hisse olayı gibi.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Mundar hafif kalmış, Arsa parasını yedik dayucuğum suyuniçinde buharlaştı gitti, sattığım arsayı geri alabilmem için petkimin 130 tale olması gerekiyor. O da mimkin değil
    13 bucuk olabilir belki Kandırıldık yabcak bişii yok
    Bozkurt reisim Akçay abi ne yaparsa onu yap. Başka birşey yapma

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
    TANER 269 tlye aylık abonelik başlatmış...600 k takipçisi var...600 tanesi bile katılsa
    yeter...

Zaten MUSKtan para da alıyor...

Az ciddiyet, Çok geyik...

7.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    PETKİM; 130 olayı aramızda olan bir geyik muhabbetidir.

GUNDİYE atfen ortaya çıktı...Herkes arttırdı..olay bir muhabbet neticesinde ,geyik olarak söylendi.

12x lik hisse olayı gibi.
    üstad sanki bilmiyorlar mı öyle olduğunu ?? leş tayfayı kudurtan şey başka, bu ülkeye bu ülkenin insanlarına hakaret etmekten küfretmekten başka hiç bi şey bilmiyorlar, sürekli yalan üretiyorlar, hakettikleri cevapları alınca da kuduruyorlar, saçma salak saldırmaktan başka bi şey gelmiyor ellerinden.. görüyosun, ne kadar zavallı bi tayfa bunlar
    .

8. ayafısfıs,
    sana didim boşkuş, boş bi kuş,
    evladına bilem acımadı.
    neymiş, borsada önce kaybetmeyi öğrenmeliymiş. asdads.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 555/801 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •