Sayfa 36/763 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon
Arama sonucu : 6103 madde; 281 - 288 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,012
    Bugün gene endexe göre bizim portföy zayıf.
    Bu aralar endex kadar kazanamıyorum.(yaklaşık 3 haftadır)
    Son düzenleme : pisyedili01; 28-03-2024 saat: 17:02.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Froto şort açtık.......hadi bakalım......geçen baya bir para tırtıklamıştım......ama çok hareketli.......1145.90 ortalama......
    Ne oldu şu pozisyonunuz ? Ciddi manada froto taşıyan birisi olarak merak ettim. Hangi veri ile short açtınız dı acaba. Dün ve bu sabah ciddi alıcılı ve güçlü idi tahta çünkü.

3. PETKM de oyuncu sıkıştırıldı deniyor ama sonra başka hikaye çıkıyor.

Bilançolar vs hikaye BIST trade borsası alana veriyorlar satanın malını alıyorlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    2024 Emekli Yılıydı. Seçimde vermeyen normal zamanda verir mi bilemedim
    Temmuz da zaten yasal olarak 6 aylık enflasyonu emekliye verecek..
    Onu müjde olarak demiştir..Bunu da yiyen çıkar bol bol

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    PETKM de oyuncu sıkıştırıldı deniyor ama sonra başka hikaye çıkıyor.

Bilançolar vs hikaye BIST trade borsası alana veriyorlar satanın malını alıyorlar.
    Konu komşu tüm mahalleli olarak vazgeçtik suyuniçine girmeye,
    Herif enkai eregli şişe petkm gibi hisselere senin paranı bağlatıyor hammallık yapmak isteyene ucuzluğu gösterip bayramı göstermiyor bence bu kaatlar 2025 yılının favorisi olur

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. Tradeview'da

USD MSCI TUR +2,46

EUR MSCI TUR +2,96

Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Ne oldu şu pozisyonunuz ? Ciddi manada froto taşıyan birisi olarak merak ettim. Hangi veri ile short açtınız dı acaba. Dün ve bu sabah ciddi alıcılı ve güçlü idi tahta çünkü.
    Froto kapadım....bırakır mıyım ....sasa gibi bir bedelsiz açıklasa nalları dikeriz....viop ayrı bir mecra.....burada soygun çok hızlı yapılıyor.....hisse olarakta almam.....froto durgunluktan nasibini yakında alır...

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Konu komşu tüm mahalleli olarak vazgeçtik suyuniçine girmeye,
    Herif enkai eregli şişe petkm gibi hisselere senin paranı bağlatıyor hammallık yapmak isteyene ucuzluğu gösterip bayramı göstermiyor bence bu kaatlar 2025 yılının favorisi olur
    Normalde bir hisseye ucuz deniyor ise girmemek lazım BBHT de çok kez karşılaştım ucuzluk yeterli kriter değildir deniyor. Yatırımcının ekran ile zaten işi olmaz.

Ekran başında normalde pahalı ve riskli hisseler ile uğraşmak lazım. Benim gözler görmüyor elektrik internet gidiyor çekiniyorum.

Sayfa 36/763 İlkİlk ... 2634353637384686136536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •