Sayfa 647/882 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 7052 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: Viop LVİ

1. 3 4 yıl önce 5 mis hisse 40 olmuş flnmis
    4 yıl önce 40 bine satılan araba şimdi 1.5 milyon oldu
    Reel de bir kazanç yok kayiptasin üzerine cebindeki para her yıl %130 eriyor
    Surekli mal taşıyıp kazandığını sanarak sadece kendini ve amatörleri kandırırsın
    Ben sabah 60 kusur kar aldım
    Kar al yapmasam şu an -20 idim
    Hayatında vob a bulaşmamış vob hesabı bile olmayan biri buranın ustasına ders veriyor

SPOT da Ekip satıyor, Piyasa alıyor görünmekte!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ''Ketumum, bir şey söylemem ama söylenenlere itiraz ederim'' diyorsun...Neyse geçelim onu...

Sende çok açık bir yorum alsak.Çünkü ne dediğini anlayamıyorum..SOMUT KONUŞALIM..

Online -açık net ve 2-3 aylık yorum olsun,değişmeyecek analiz .....Bunu da kayıt altına alalım..

tarih; 22 nisan 2024 ..Bıst100 9800 lerde ve 3 dolarda...SP500 4967 de...

Şimdi ,buyur...2-3 ay sonra ne olabilir...?
    ...

Rakam olsun,net olsun...soyut şiir gibi olmasın.Dinlersin ama kafanda bir şey kalmaz.sadece hazzı kalır.

Lamı cimi YOK.kayıt altına alalım....ve bu muhabbeti bir daha açmayalım.Sonra zamanı gelince tebrik edelim..
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Arkadaşım onu geç...Eğe 2-3 aylık bıst100 ve sp500 öngörün varsa BUYUR İFADE ET...Yoksa traş tapmayalım.

Eğer açık ve net tezini ortaya dökmezsen kimseye -fikrinden dolayı- tek kelime edemzesin..

Yok öyle yağma..hem ELEŞTİRECEKSİN hem de kendi düşünceni KAYIT ALTINA ALINMAK ŞARTIYLA söylemeyeceksin...
    Ben 3 kere batmış adamım .KARŞIMDA sertifikalılar..ama cevap yok..

Burası başka topiğe benzemez.Hele X deki yorumculara hiç benzemez.Orada engellersin.Ama burada önüne ŞAK DİYE belge koyarlar.

Taner burada yazıyordu.Eleştirilere dayanamadı gitti.Şimdi X de abonelik açmış.Beni de engellemişti.2 yapıcı eleştiri yaptığım için

SÖZÜN ÖZÜ , zdx-lunar solue ve turcoya,2-3 aylık sp500 vede bıst100 senaryosu sordum..cevap yok..O zaman SONSUZA kadar susun.

Hayır SERTİFİKALI ABİLERİMİZİN maharetini görecektik.Malum ben HARRANLIYIM.

Ben zaten öngörümü son 4-5 günde defalarca yazdım...

Fikir beyan etmeyip-senaryo çizmeyip,çizenlerin yanlışı olsun da laf çarpalım olmasın...

BU KONU BENİM AÇIMDAN NET OLARAK SONUÇLANDI..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

4.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    şu anda ülkeyi mhp yönetiyor. mesele kabine bakanlık falan değil. her politikada ana yönü belirleyici parti mhp.

çok değil 5-6 yıl öncesine göre çok farklı bir akp var.
    akp eridikçe mhp' leşiyor bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
    2100 dolar iken grafiği paylaşmıştım..geçmiş sayfalarda vardır.Ama hedefi 2340 olarak görmüştük.İHTİYATLI OLMAK İÇİN en dipten almamıştım..Esasında tam nizami olsa hedef 2400 dolar...

Buradan düzeltme beklerim..2.200 belki de 2100 dolara kadar..

Kısa zamanda %20-25 kadar gitti.

6. Bugün itibariyle pandemiden bu yana dolar bazında yaklaşık 40 kat, TL bazında 185 kat...dolar 7 civarıydı herhalde tam da bilemiyorum ama TL doğrudur. Enteresan gidiyor, hayırlısi... Kayıt altında zamanı gelince listelenecek. Tamamen ego tatminidir. Önemli olan geri vermeden sistemden çıkabilecek miyim bakalım. ( Hisse işlemlerdir)

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,599
    Devlet Bahçeliden Mehmet Şimşeke çok sert sözler:

-Türk milletini ËœYerel halk, ifadesiyle değersizleştirmeye hizmet eden müfsit zihniyetin, son günlerde maruz kaldığımız skandalların asıl sorumlusu olduğunu hiç kimse inkar edemeyecektir.â€

8. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 647/882 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •