Sayfa 642/920 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon
Arama sonucu : 7360 madde; 5,129 - 5,136 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hazır topic boşken bir anımı yazayım. ISCTR 2-3 sene önce 5 lere demir atmışken topicte ederi 2 tl diye hararetli yazılar oldu.Bir gün bu 2 tl yi savunan arkadaşın birinden özel mesaj geldi ;

ISCTR nin ederi bence yarım kilo patates. Patateste 4 lira olduğuna göre ISCTR 2 tl olana kadar yapılacak yatırımlar bana göre pahalı.

Bu kişi hala bazı topiclerde Ahkam kesiyor. yine de 1 kere bile ifşalamadım mesaj özelime atıldığı için.
    Patates fiyatı ile hisse fiyatı karşılaştırmasını yapan arkadaşın parasını almak helaldir

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Pisyedili01 kardeşim bilgilendirme için teşekkürler.
    bu alemde dostumuz çoktur abi... sağolsunlar

herşiyin haberi gelir bana... o yüzden aşağıda ismim yok deyu, arkamdan sallama

68200 yaptım şort yerini

3.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    eregl ne olacak sen onu de hele ?
    FROTO ne olur?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    bu alemde dostumuz çoktur abi... sağolsunlar

herşiyin haberi gelir bana... o yüzden aşağıda ismim yok deyu, arkamdan sallama

68200 yaptım şort yerini
    Ben yaşlı boğayım ama seni Boğa olduğum için merak etmedim bir abin olarak insan olarak merak ettim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    FROTO ne olur?
    froto son 1 senede ne oldu ise yine o olur da sen eregl de pek bir iddialı idin. Ne olur ?

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ben yaşlı boğayım ama seni Boğa olduğum için merak etmedim bir abin olarak insan olarak merak ettim.
    teşekkür ederim abi...

7. Petkim bile %2,5 artıda.
    Akşama Petkime çakacaklar mı bakalım.

8. Maşallah bereketli bugün buralar

Sayfa 642/920 İlkİlk ... 142542592632640641642643644652692742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz