Sayfa 673/881 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon
Arama sonucu : 7043 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: Viop LVİ

69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    diyanetin bütçesi % 150 artmış...

cb örtülü ödenek 6 kat artmış...

bir hırka üç hurma diyen ak sarayın belediyelerinde bile makam odalarında 1.5 milyonluk halı kulanılmış

yerel fakirler sizi
    Ara o diyaneti "bizim forumda bir hoca var " deye... bana oradan bi mayış bağla
    1,5 milyonluktan olsun
    Yoksa akşam gelir başlarım fetvaya 😎

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Yarın borsa ne olur , a dostlar ; Erbosan hissem vardı. Dün kuvvetli bir dayak yedim. Seans başlarında 276,5 lara varan bir yükseliş yaptı. Fakat , sonra düşmeye başladı ve % 3 kere varan bir kayıpla 262,75 dem kapadı......Hele bir de , yükselişe geçiyor diye , 272 ve üzerinden alanlar varsa yandılar.
    Borsa yarın iyi olur gibi gibi.
    Yeşil olur gibi gibi

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ya ben onu anlamıyorum. Ne hakla mesela o lüks koltuğu oraya alıp koyuyor. Hiç bi denetim yok bişey yok. Zaten bizim gibi gerizekalılar okumaya çalışmaya çalışıyor. Az kafası çalışan siyasete girip ekmeğine bakıyor. Doyamadık kerizliğe
    Anlamayacak ne var dayu
    Demokrasiden, cumhuriyetten... diktatör rejimine, başkanlık sistemine neden geçtik.
    Başkandan yana isen ağada sensin paşada...
    Denetlenemezsin, sorgulanamazsın, yargılanamazsın

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Normalde bu topiğin konusu değil ama sorunuz cevapsız kalmasın.
    Erbosan spekülatif bir senet. Dönem dönem ben de taşıdım. Senet sayısı az,mal toplu. Yani istedikleri yere gider..
    Ama yıl sonu bilançosu gelmemiş bu tarz şirketlerde yeni poz açmak tehlikeli. İlaveten şu an zirvede ve OBO çiziyor. 240 altına verirlerse sıkıntılı olur. Üstünde güvenli bence.. Bilançoya göre karar verirler..
    Ben aynı sektörde olan BRSAN ı alıyorum şu an kademeli..2024 2.yarısında da iyi bir performans beklentim var .ytd

Endeks kısmına cevap çok zor. Hem vade sonu, hem İmamoğlu davası, hem MB toplantısı, hem Erdoğan ın iptal olup olmadığı resmi açıklanmayan ABD ziyareti, hem de iç siyaset söylemleri varken bu dönem anlık hareketlerin öngörülmesi çok daha zor.

Bence herkes yatırımlarını Mayıs ve sonrası ne olur diye karar verip yapmalı. Ben daha olumlu beklentim olduğu için ona göre hareket edeceğim...Ama günlük iner çıkar çok da umurumda olmaz...

Erbosan ın son 1 yıllık zirvesi 339 TL
    Şu an 262,75 TL....Pek zirvede sayılmaz
    Ama yine de herbişey olabilir. Kısmet artık

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Borsa yarın iyi olur gibi gibi.
    Yeşil olur gibi gibi
    İnşallah yeşil olur da biraz nasipleniriz
    Hayırlısı artık

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    sevgili ZDX in her konuda fikri olmasına rağmen iki gündür gündem olan thy ceosu maaşı hakkında yorum yapmaması entersan olmuş
    idoolojik kafalıların kazandıkları/çok ça belki kaybettikleri kapitalist sistemi işlerine geldiği gibi eğip bükmeleri de ilginç olmuş

beyler dünyada ve Türkiye de kapitalist sistem böyle çalışır kazandırana kazandırısın ..yanlış yerleri sorguloyorsunuz
    Yazmaz
    Çünkü adam müzmin boğa
    Ve endeksin hep yükselmesini istiyor
    İktidar ve bademlerde enflasyonu yükseltip borsayı yükselttiği üçün, ekmeğine yağ sürüyor.
    Altın yımırtlayan tavuğunu neden kessin 😁
    Mesela bir dahaki seçimde anketler falan sallantıda olsun... soul dayu sonuçları, hastane acilinde izler... Allah korusun inme iner, reyiz kaybederse

8. #SONDAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özgür Özel'i çaya davet etti.

Şu anda görüşme gerçekleşiyor.

Sayfa 673/881 İlkİlk ... 173573623663671672673674675683723773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •