Sayfa 835/999 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 7991 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Viop LVII

1.  Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    Portekiz de öyle ahım şahım bir top oynamadı. Bizim ilk maç kadro iyiydi. İlk maçtaki kaleci- arda- yıldız bunları neden oynatmamış hoca anlamadım.
    Kesinlikle katılıyorum. Kadroyu neden bozar bir insan Arda sakat değilse neden oynamaz. Ronaldo 40 yaşında oynamicam yorgunum cart curt demiyor. Bu teknik kadroyla bir bok olmaz bir maç zevkimiz var onu da hiç ettiler.

Samet baktı ne yapsam hoca beni değiştirmeyecek hemen sakatlık ayağına yattı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Samet i atlamışım
    Nazar degdirdin Başkan.
    Kendi kendine sakatladı.

Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. Kadroyu neden bozar bir insan Arda sakat değilse neden oynamaz. Ronaldo 40 yaşında oynamicam yorgunum cart curt demiyor. Bu teknik kadroyla bir bok olmaz bir maç zevkimiz var onu da hiç ettiler.
    Arda dün antremama yorgunum diye çıkmadı
    Ancelotti biliyorda oynatmıyor çıt kırıldım ardayı
    19 yaşında adam 1 maçta nasıl yorgun olunuyor pepe 40 kusur yaşta 76 ncı dakikada bizim sahamızda atak yapıyor
    40 yaşında ronalda asist yapıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Nazar degdirdin Başkan.
    Kendi kendine sakatladı.
    Yok ya hocanın değiştirmeyeceğini anladı sakatım numarası yaptı.

6. milletin göremediği ilk maç kadrosuyla da çıksan sonuç aynı olurdu, bir eksik veya fazla
    portekize skor lazım olsa daha atar adamlar, bıraktılar..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Süpriz sonuç bekliyorum
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    benim için değil ama bir çok insan için sürpriz fark yememiz olur..!!

Ben portekizden 5 yada 6 bekliyordum. 3-0 dan sonra adeta atmak istemediler yürüyerek oynadılar. İlk 20 dakika neredeyse topu göremedik.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,726
    Bu Portekiz asla yenilmeyecek takım değildi. biz kendi kendimize yenildik..
    bence Cenk Tosun ve Semih mutlaka oyuna alınmalıydı. Bir de krampon seçimi hatalıydı sanırım bizimkiler sürekli kaymaktan ayakta durmakta zorlandılar. Kalede Uğurcan Çakır olmalıydı o olsa 2. golü de yemezdik. neyse şansımız hala kuvvetli şekilde devam ediyor. bir beraberlik yetecektir.

Sayfa 835/999 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •