Sayfa 807/851 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817 ... SonSon
Arama sonucu : 6806 madde; 6,449 - 6,456 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Ulan ne karaktersiz kağıt mışsın sen. Gıdaların hepsi uçtu gitti sen hala nasıl düşerim diye hesap yapıyorsun.. Yazıklar olsun spek sana...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

2. Gıda şirketi olsa ne olacak bildiğimiz eski banvit endeks çıkar bu çıkmaz endeks biraz saldimi en önde koşar aşağı yazık be seni aldigim güne binlerce kez nalet olsun gözümüzü kapatıp rastgele bi hisse alaydık şimdi en az %50 si vardı Allah sonumuzu hayr etsin virüs oldürmücek bu mahvedecek bizi

3. Boyun posun devrilsin e mi....

4. Komple batsın inşallah ta oda kurtulsun bizde ulan hergün eksi olurmu mu be bi kağıt nasıl iştir bu ya kapanışta al sabah sat karanlıkta al sabah sat düzeni güzel kurdular önüne geleni düzüyor

5. Evet vatan hainleri( hisseyi yoneten itler) bu hafta soyguna devammi ? Artik hic guvenim kalmadi bu hisseye kisa vadede. Bekledigimiz haberlerde bu konjunkturde ne zaman gelir mechul. En guzeli hic bakmamak en azindan şu global kara bulut gidene kadar.

6.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Evet vatan hainleri( hisseyi yoneten itler) bu hafta soyguna devammi ? Artik hic guvenim kalmadi bu hisseye kisa vadede. Bekledigimiz haberlerde bu konjunkturde ne zaman gelir mechul. En guzeli hic bakmamak en azindan şu global kara bulut gidene kadar.
    Hayır benim anlamadığım şu gerçekten anlamıyorum bir gıda şirketi bu diğer gıdalara gıpta ile bakıyorum kârlilığı hadi safhada şü yaptıkları resmen tşşÄ·Ä· geçmek bir günde dik dur bir günde sen tavan ol konfurt krevitas penguen tat bunları
    topla bir banvit etmez ama gel gör her gün tavan tavan gidiyor lar bizim bok çuvalı bırakın tavan olmayı günü nasıl ekside kapatırım diyor karanlıkta geliyor itin biri 20 kademe alıyor sırf göstermelik onuda sabah satıyor çıkarın şunu kottan bari de rahatlasinlar anladım ki bu şirkete yatırım yapılmaz geç anladık tavuk fiyatlarına iyi geçirdiler kimse farkında değil açıp bakın

7. Karakter yoksunu kağıt... Debelen dur burada bir yere kıpırdama sakın olurmu...!?.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

8. Ne alan var ne işlem hacmi kısıldık kaldık bu serefsizin tahtasında bir bir çıkıyor 3 er 5 er iniyor offf offff seni alan aklımı Allah kahretsin ya yeminle borsadan soguttu bu beni

Sayfa 807/851 İlkİlk ... 307707757797805806807808809817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •