Sayfa 244/853 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Bir miktar satıp 21.20'leri beklicem yine, sabahki gap kapanır belki.

2. Yine söndü.yine hayal kırıklığı

3. ağırlıklı ortalaması hala 21,77 de ...şu anki fiyatı ise 21,44...hisse gün içinde ağırlıklı ortalaması ve üzerine çıkabilirse çok iyi olacak...acaba bunu yapabilecek mi ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ağırlıklı ortalaması hala 21,77 de ...şu anki fiyatı ise 21,44...hisse gün içinde ağırlıklı ortalaması ve üzerine çıkabilirse çok iyi olacak...acaba bunu yapabilecek mi ???
    Şu kapıt tam trade kağıdı ama treni kaçırma korkusuyla yapamıyoruz. 22.10 dan vermedik yine bi daha ne zaman çıkar diye bekleyeceğiz. Çok bekletmez inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Şu kapıt tam trade kağıdı ama treni kaçırma korkusuyla yapamıyoruz. 22.10 dan vermedik yine bi daha ne zaman çıkar diye bekleyeceğiz. Çok bekletmez inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    açıkçası fiyat 22,10 u görürken ekran başındaydım ve her an satabilecek durumdaydım ama benim beklentim biraz daha agresif çıkması idi...o yüzden de satış yapmadım...tahminlerime göre artık banvit yavaş yavaş çıkmaya başlayacak diye düşünüyorum...yatırımcılar yavaş yavaş bilanço beklentisi olan hisselerde pozisyon almaya başlayacaklardır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    açıkçası fiyat 22,10 u görürken ekran başındaydım ve her an satabilecek durumdaydım ama benim beklentim biraz daha agresif çıkması idi...o yüzden de satış yapmadım...tahminlerime göre artık banvit yavaş yavaş çıkmaya başlayacak diye düşünüyorum...yatırımcılar yavaş yavaş bilanço beklentisi olan hisselerde pozisyon almaya başlayacaklardır...
    Aynen. Çıkmaya başladıysa yine çıkacaktır mantığı ile elimizdr kaldı bekliyo

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Her sert çıkışta Portföyün 4/1 ile trede amaçlı satıyor aşagıdan alıyorum. Aşağı salışlarda da aynı şekilde yapmaya çalışıyorum. Yani inse de çıksa da arkasından bakıp üzülmüyorum. Yapabilirseniz tavsiye ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Her sert çıkışta Portföyün 4/1 ile trede amaçlı satıyor aşagıdan alıyorum. Aşağı salışlarda da aynı şekilde yapmaya çalışıyorum. Yani inse de çıksa da arkasından bakıp üzülmüyorum. Yapabilirseniz tavsiye ederim.
    ben %50 ile hissedeyim...ama trade amacıyla satmak istediğimde tamamını satıyorum..almak istediğimde de fuul alıyorum...

Sayfa 244/853 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •