Sayfa 277/852 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Pasta var mı

~~~burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. ytd~~~

2. pasta....

http://

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün üç öngörüde bulunmuş idim...banvitin 24,00-24,66 aralıklarını göreceğini sonradan da gevşeyeceğini söylemiştim...şu anda verilere baktığımda en yüksek 24,10 un görüldüğüne şahit oluyorum...bu görüşten sonra hisse 23,70 lere gevşemiştir...bu durumda bu öngörümüz tam olarak tutmuştur...

endeks hakkında ise hafif eksi veya yatay olacağını söylemiştim...sabah bir ara ekside idi şu anda da hafif artıdadır...bir çeşit yataydadır..şu saate kadar öngörüm tutmuş görünüyor ama gün sonunda kadar herşey değişebilir...bunun için gün sonunu görmemiz lazım..

gerel hakkında da bir öngörüde bulunmuştu...bu hisse ise şu anda %2 e yakın eksidedir...gün içinde toparlanıp artıya geçmesini bekliyorum...bu konuda da gün sonu kapanışını görmek lazım...
    Dünkü zararımı fazlasıyla Vestel’den çıkardım tekrar Gerel. Aldım allahtan banvt te beklememişim. Zararda olanlara bol kazançlar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. Son iki biloncadan farkli tarzda hareket icinde
    28.60 ikili tepe... Kirarsa ibili oglunun ongorusu gerceklesebilir...
    Trende sokmasi gerekiyordu.. Yapmasi guzel oldu..
    Hayirli isler... Yatirim tavsiyesi degil...

5. Teknik olarak gitmez havasinda....
    Oda ayri mesele

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün üç öngörüde bulunmuş idim...banvitin 24,00-24,66 aralıklarını göreceğini sonradan da gevşeyeceğini söylemiştim...şu anda verilere baktığımda en yüksek 24,10 un görüldüğüne şahit oluyorum...bu görüşten sonra hisse 23,70 lere gevşemiştir...bu durumda bu öngörümüz tam olarak tutmuştur...

endeks hakkında ise hafif eksi veya yatay olacağını söylemiştim...sabah bir ara ekside idi şu anda da hafif artıdadır...bir çeşit yataydadır..şu saate kadar öngörüm tutmuş görünüyor ama gün sonunda kadar herşey değişebilir...bunun için gün sonunu görmemiz lazım..

gerel hakkında da bir öngörüde bulunmuştu...bu hisse ise şu anda %2 e yakın eksidedir...gün içinde toparlanıp artıya geçmesini bekliyorum...bu konuda da gün sonu kapanışını görmek lazım...
    Gerelde gedik 4.20 den 4.70 kadar mallandi
    Saplayacak yer ariyor..

7.  Alıntı Originally Posted by ekonomist Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    pasta....

http://
    Pasta gayet guzel
    A1 birseyler yapmak istemis ama ona yedirmezler

Sayfa 277/852 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları