Sayfa 280/852 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Guzel ele veriyor... 😁😁😁

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dün endeks agresif çıkmıştı dostum o yüzden de o çıkışın bir düzeltmesi gerekiyordu...asasında endeks 104 ten beridir çıkış yapıyor...ama genel itibari ile endeks çok çıktığında bir miktar düzeltme yapmak ister...
    Farkındayım hocam hatta çıkışın fake olma ihtimalini düşünüyorum zaten son gün ve ilk gün çılgınlığı oldu bastılar da bastılar.

Benim beklentim bu kez endeksten negatif ayrışması idi, şu anki görüntü 20'lerdeyken 23.15lere çıktığı güne benziyor durum.

3. Zehirledi resmen...

4. Keko alış eşiği derken neresidir sence?

5.  Alıntı Originally Posted by EKO78 Yazıyı Oku
    Keko alış eşiği derken neresidir sence?
    vakti gelince ben burada söylerim dostum...ama öğrenmek istiyorsanız geçmiş yorumlarımı okuyun...ama kısaca işlem hacmin en dip yaptığı vakittir...o vakit hissenin düşüş marjı düşer, bir kaç kademe arasında gider gelir yani sıkışır, düşen endeksten etkilenmez veya çok az etkilenir...o vakitler topikte de küfürler başlar...:kahkah:

bu işaretleri aldığınız anda hisseyi alımda risk minimuma yakın olur..borsada 0 risk zaten yoktur...ama minimum risk vardır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bu akşam almak da yarın belki yarın sabah için bir miktar trade imkanı sunabilir...ama hiç alınmayabilir de malum zarrap mahkemesinin sonuçları bekleniyor ve buda endeks için ciddi bir risktir...ama ben hissesiz uyuyamam diyorsanız o halde bu akşam kapanışta düşünülebilinir...tabi yarın sabah satmak şartı ile...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bu gün çok ilginç bir gün oldu...dünden gerelin çıkacağını söylemiştim bu hisse tam %16 lık bir çıkış yaptı...üstelik sabah %2 de eksideydi...topiğimizi takip edip de gerele gönül vermiş olan ve bize de biraz değer vermiş birisi eğer almış olsaydı bu gün çok güzel bir kazanç sağlamış olacaktı...:kahkah:

Düşen kanal desteği kaçtan geçiyor? Altına indi mi? Şimdi göremiyorum da günlükte bakabilen varsa sevinirim

Sayfa 280/852 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •