Sayfa 294/853 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    Hedef 34 lira. İyi bilanço gelmesi şart, 300 milyon falan gelirse o rakamlara çıkar.

~~~burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. ytd~~~
    Yıl sonlarında ciro primleri şunlar bunlar bir sürü gider olur....O nedenle çok uçmamak lazım 260-270 çok iyi bir rakam bence....

2. Hacim Kurudu Arkadaşlar.
    Anlayana tabiki de..
    hisse.net forumunda yazdıklarım,yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

3. Teknikle bir alakasi yok.. Tam patronun keyfine kaldik..
    Yanarimda 1.21 maliyetli ihgyo sattigima yanarim...

4.  Alıntı Originally Posted by efe571 Yazıyı Oku
    Hacim Kurudu Arkadaşlar.
    Anlayana tabiki de..
    Hacim olsa ne olmazsa ne olur...
    Alan yok ki anca top ceviriyor

5.  Alıntı Originally Posted by efe571 Yazıyı Oku
    Hacim Kurudu Arkadaşlar.
    Anlayana tabiki de..
     Alıntı Originally Posted by Meta06 Yazıyı Oku
    Teknikle bir alakasi yok.. Tam patronun keyfine kaldik..
    Yanarimda 1.21 maliyetli ihgyo sattigima yanarim...
     Alıntı Originally Posted by Meta06 Yazıyı Oku
    Hacim olsa ne olmazsa ne olur...
    Alan yok ki anca top ceviriyor
    Satın O Zaman.
    Sevgiler..
    hisse.net forumunda yazdıklarım,yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

6. Alan yok ki satalim.. Biraz alis yazda satalim

7. Ben bu cumaya kadar birşeyler olmazsa artık ekranı kapatırım diye düşünüyorum.. Ekrana bak bak bak psikolojimiz bozuldu

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    12 aylık 300 milyon gelmesi için son çeyrekte 85 milyon civari kar yazmasi lazim.
    Kasim ayi uretim rakamları cuma günü aciklanacak tuik tarafindan. Eger ekim ayı gibi guzel rakamlar gelirse 300 milyonu bile aşabilir 12 aylik kar.
    Ama 300 milyonluk karin bizi 34 tl lere götürmesi zor bence. Eski zirveyi bir miktar geçebiliriz.
    Umafim ben yanilirim sizin dediğiniz olur.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçen yıl son çeyrekte neredeyse 9 aylığın yarısı kadar net kar getirmişti, tabii bu sefer 32-75-110 gibi bir durum oldu. Son çeyrekteki kar rakamı oldukça yüksek önceki seviyelere baktığımda genelde düşüş eğilimi gözlemledim. Benimki tahmin gerçi sadece dediğiniz gibi 83 milyon gelirse dediğim rakama ulaşıyor.

34-35 lira hedefim de aslı 29'un kapısından dönmesine benzer şekilde, bence bilanço dediğim seviyelere gelirse o rakamlar görülür ama sonrasında tabanı 25 liralarda falan yapar diye düşünüyorum, son dönemdeki hareketleri biraz copy-paste gidiyor çünkü. Bir de tabii Citi sanırım bolca mal sattı, bunu neden yaptı ona bakmak lazım. Örneğin bir arkadaş 3 aylık takas verilerini paylaşırsa piyasanın nasıl tepki verdiğini daha rahat gözlemleyebiliriz. Ocak-Mayıs, Mayıs-Ekim, Ekim-Kasım, Kasım-Ocak şeklinde aralıklara bakmak da iyi olabilir.

30 lira görürsem satarım zaten, beklemeden üstü hissedeki sığlık kaynaklı olacaktır.

Alıntı Originally Posted by keremalemdar Yazıyı Oku
    Yıl sonlarında ciro primleri şunlar bunlar bir sürü gider olur....O nedenle çok uçmamak lazım 260-270 çok iyi bir rakam bence....
    Haklısınız, işin o kısmını bilme şansımız pek yok bazen yok yere çok fazla yönetim, şirket gideri vs. çıkabiliyor.

Sayfa 294/853 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •