Sayfa 342/853 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Küçük yatırımcıdan bu fiyatlardan bile hisse alan tahta yapıcı hisseyi neden yukarı taşısın ki... Borsamıza yatırım(!) yapan küçük yatırımcının büyük çoğunluğu bence bu yüzden kaybediyor. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by daşgeli61 Yazıyı Oku
    Küçük yatırımcıdan bu fiyatlardan bile hisse alan tahta yapıcı hisseyi neden yukarı taşısın ki... Borsamıza yatırım(!) yapan küçük yatırımcının büyük çoğunluğu bence bu yüzden kaybediyor. ytd.
    ''Bu fiyatlardan bile hisse alan'' derken neyi kastettiniz anlamadım. Fiyat yüksek mi düşük mü size göre. düşükten alma, yüksekten alma! nereden alacak bu ky.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    ''Bu fiyatlardan bile hisse alan'' derken neyi kastettiniz anlamadım. Fiyat yüksek mi düşük mü size göre. düşükten alma, yüksekten alma! nereden alacak bu ky.
    Hayır spek küçük yatırımcıdan hisseleri bu fiyattan bile alıyor demek istemiş bu durumda niye fiyatı yükseltsin zaten veriyorlar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Finansal göstergelerine göre bu fiyatlar çok düşük. Çağrı fiyatındaki karlılıkla bugünkü karlılığı karşılaştırdığımızda ederinin altında işlem gördüğü kesin. ytd.

5. 12 kademesine 8 binle braji oturtmuş.YTD

6. Meri teyze supurgeyi eline aldı😁YTD

7.  Alıntı Originally Posted by wurddf Yazıyı Oku
    Mevzu belli bıkan satıyor.

Hacim hala çok düşük.

Önceki iki hareketini gören atladı spek de taktik değiştirdi neyse haftaya bir şeyler olacak o zaman anlarız mevzuyu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kesinlikle katılıyorum. Sıkılan satıyor. İnşallah tek elde toplanıyordur lotlar.
    Keko arkadaşımız gibi çok inanan biri bile satmışsa, bunalmadan elde tutmak gerçekten çok zor Allah hepimize sabır versin bu yolda.

8. Ocak başı virmandan dolayı 23 lerdeyken birden 46 ya çıkmıştı yabancı payı.. Şimdi ise yine virman olmuş sanırım.. Virman nerden nereye olduğuna bakabilecek bir arkadaş var mı? Yine çok manidar.. Hisseye yabancı olanlara 23-24 lerden hisse çakmak için suni yabancı yükselişi oldu bence.. Şimdi de listelerde çıkmasın diye bu sefer yabancıdan yerliye virman yapıldı sanırım.. Ulen çakalların içinde bir tek tilki yaşar :) ayık olmak lazım.. Bu benim görüşümdür yatırım tavsiyesi değildir.. Görüşlere açığız

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 342/853 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •