Sayfa 343/852 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by rovolver Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. Sıkılan satıyor. İnşallah tek elde toplanıyordur lotlar.
    Keko arkadaşımız gibi çok inanan biri bile satmışsa, bunalmadan elde tutmak gerçekten çok zor Allah hepimize sabır versin bu yolda.
    Keko'yu şahsen anlamıyorum bir hisseyi alınca sabahtan akşama kadar o hisseyi güzelliyor sonra sıkılıp satıyor.

Şirketten beklentilerin biz de farkındayız ama ne çok övüyoruz ne de çok yeriyoruz. Durum tespiti yapmak kafi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by rovolver Yazıyı Oku
    Kesinlikle katılıyorum. Sıkılan satıyor. İnşallah tek elde toplanıyordur lotlar.
    Keko arkadaşımız gibi çok inanan biri bile satmışsa, bunalmadan elde tutmak gerçekten çok zor Allah hepimize sabır versin bu yolda.
    Keko nezaman sattı ki hiç duymadık...

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Keko nezaman sattı ki hiç duymadık...

sattıysa çok ayıp etmiştir, gelip burada pazarlamanın önde gidenini yaptı kaç gündür (sattıysa eğer)
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

4.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    sattıysa çok ayıp etmiştir, gelip burada pazarlamanın önde gidenini yaptı kaç gündür (sattıysa eğer)
    yukarıdaki arkadaş yazmış sattığını nereden biliyorsa ama sn keko pazarlama yapacak birine hiç benzemiyor..Kendisi durumu buraya yazarsa anlarız. Hissede beklemeye devam..

Yatırım Tavsiyesi Değildir..

5. 2016 yıllık karı 62 milyon olan ve 2017 yıllık karı 300 milyon civarında beklenen (2017 ilk dokuz aylık karı 217 milyondu) bir hissede bekliyoruz. Bu karlılık oranı er ya da geç hissenin fiyatına yansıyacaktır. ytd

6. 90dan 70e 250 lotla gitmiş.

7.  Alıntı Originally Posted by BodrumX Yazıyı Oku
    Ocak başı virmandan dolayı 23 lerdeyken birden 46 ya çıkmıştı yabancı payı.. Şimdi ise yine virman olmuş sanırım.. Virman nerden nereye olduğuna bakabilecek bir arkadaş var mı? Yine çok manidar.. Hisseye yabancı olanlara 23-24 lerden hisse çakmak için suni yabancı yükselişi oldu bence.. Şimdi de listelerde çıkmasın diye bu sefer yabancıdan yerliye virman yapıldı sanırım.. Ulen çakalların içinde bir tek tilki yaşar :) ayık olmak lazım.. Bu benim görüşümdür yatırım tavsiyesi değildir.. Görüşlere açığız

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Takaslarda değişiklik yok son dönemde.

http://

8. Dün yapılmıştır belki.

Sayfa 343/852 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz