Sayfa 505/856 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 6845 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. 16? ise eğer yani... :vk::oleyo:
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

2.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    16? ise eğer yani... :vk::oleyo:
    Teknik olarak dusen kanalda
    Fiyat vermek yalnis olur.
    3. Ceyrekte sert cikis oncesi 16.xx yaptirmisti.
    Trene 18.xx lerden katilmistim

3. 25 ten beri alım fırsatı verildiğine inanılan bir hissede bu kadar çok KY varken hu çıkış nasıl olacak anlamak çok zor..

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Şu işyatırım bir dursa iyi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Yaklasik 2 haftadir admin tarafından ceza yedik bi eleman yüzünden bugun geri dönüş yapiyorum sahalara banvit BRF yuzunden bu kadar geriye düştü haberi demekki iş yatirim onceden almis sikinti yok 17.70 den sonrasi iyi olur kanaatindeyim buralar dip bana göre..hisseye asik olmamak gerekir yeri geldiginde cikmasini bileceksiniz 19.80 den cikmis oldugum banvitleri sasa ve klgyo degerlendirme sansim oldu simdi tekrar banvit 17.70 de bekliyorum al sat tut tavsiyesi degildir

6.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Bir karikatür paylaşayım.Belki uğurlu gelir :)

Kilitlendi,dondu,kaldı :oleyo:

7.  Alıntı Originally Posted by yasyas1907 Yazıyı Oku
    Yaklasik 2 haftadir admin tarafından ceza yedik bi eleman yüzünden bugun geri dönüş yapiyorum sahalara banvit BRF yuzunden bu kadar geriye düştü haberi demekki iş yatirim onceden almis sikinti yok 17.70 den sonrasi iyi olur kanaatindeyim buralar dip bana göre..hisseye asik olmamak gerekir yeri geldiginde cikmasini bileceksiniz 19.80 den cikmis oldugum banvitleri sasa ve klgyo degerlendirme sansim oldu simdi tekrar banvit 17.70 de bekliyorum al sat tut tavsiyesi degildir
    Buraya gelip Aselsan hakkında yanlış ve yalan bilgi yazdığından beri Aselsan yüzde 10 düştü, onu yazıp gidip Sasa ve Klgyo aldın ha :)

İşte arkadaşlar forumlarda kimseye güvenilmemesi gerektiğinin ispatı sunuluyor yine, dikkatli olsun herkes.

Sayfa 505/856 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •