Sayfa 53/852 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 417 - 424 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by lokum Yazıyı Oku
    bugune kadar borsaderinlik.com dan takip ederdim ama bugun siteye giremedim. karanlik oda da ne kadar alindi acaba bilgi verebilecek arkdas var mi ? simdiden tesekkur ederim...
    YTD
    Borsaderinlik patladi galiba :(
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma

2. Ben uyardım sizleri. Umarım tavuk gibi yolunmazsınız.

Popoyes de terbiyesiz tavuklara yer yok ama Banvit, Popeyes değil.

3.  Alıntı Originally Posted by lokum Yazıyı Oku
    bugune kadar borsaderinlik.com dan takip ederdim ama bugun siteye giremedim. karanlik oda da ne kadar alindi acaba bilgi verebilecek arkdas var mi ? simdiden tesekkur ederim...
    YTD
    Vpn ile girebilirsiniz.

~~~Burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. YTD ~~~

4.  Alıntı Originally Posted by son_savasci Yazıyı Oku
    Uyarı da yazılmış ama keremalemdar'ın yazıları yanılttı. Yazık oldu. Tonla zarar...
    Öyle, Hepimiz kazanalım istiyorum.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : absolute_zero; 17-04-2017 saat: 22:15.

5. Yarın %3 düşer.
    Ytd

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Absolute senin sıkıntın nedir dostum? Sürekli olumsuz algı oluşturma peşindesin?

Ben xxx nedenle çıktım de ya da ben yyy nedenle aldım de geç. Fikir paylaşabilirsin ama sadece kişisel tahmin odaklı yazdıkların üzerinden düşer kalkar gibi yorumlar yaparsan bu suçtur sonuna YTD yazmakla da bir şey değişmez. Lütfen herkes dayanıklı olarak konuşsun.

~~~Burada yazılanlar tamamen hayal ürünüdür. YTD ~~~

7. Evet. %3 demek tamamen afaki, haklisin ama Bir ileri bir geri gidiyor...İnşallah çıkar ve hep birlikte kazaniriz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : absolute_zero; 18-04-2017 saat: 03:15.

8. Sirket 3.4 dolar(birisi yazmış kur böyle diye) kurundan 450 milyon dolarlık bir yatırım Brezilyalılar için. Bu da 1.53 milyon TL eder. Şirketin yaklaşık 800 milyon tl borcu var (Yanlışım varsa düzeltin beni, hesaplamayi guncelleriz ). Bu bedeli çıkarsak 753 milyon TL eder piyasa değeri.

Eski hissedarlar 915 milyon TL den sattı, 11.5 çağrı fiyati.

Piyasa değeri üzerinden yorumlarsak, yani 753 milyon tl'den çağrı fiyati 9.45 olur (başka borc-alacak olmadığı varsayımindan hareketle. +/- değerleri soylerseniz ekleyelim)

Yazılanlar tamamen kişisel cikarimlarimdir. Yatırım tavsiyesi değildir.

Ben de hissedeyim. İnşallah çıkar ve hep beraber kazaniriz. Yanılmak istiyorum...
    Son düzenleme : absolute_zero; 18-04-2017 saat: 03:18.

Sayfa 53/852 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •