Sayfa 603/855 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 6833 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Fason üreticiler entegrelerden şikayetçi imişler batan çok fason varmış maliyetleri sanki entegreler artırıyo sektörde ciddi sıkıntı olduğu aşikar ve buda yeterince fiyatlanmış olabilir üretimi durduran entegreler bile katıldı son zamanlarda fasonculara banvitin maliyet avantajı bu krizden banviti daha güçlü çıkarma olasılığı var bakalım işin sonu nereye varacak.
    Sektörde bu sıkıntılar varken bu bilanço banvit için çok önemli bırakın iyi bilançoyu normal bi bilanço bile gelse banvit için uzun vadede çok pozitif algılanır kanaatimce şu ortamda.

2. çok defa söyledim bu çeyrekten çok çekiniyorum...nedeni artan maliyetlerdir...olası kötü bilançoda biraz aşağı korkutmak amacıyla sarkıtabilirler sonrasında ikinci çeyrekleri satın alırlar....bana göre bu aralar zaten önemli oranda toplamış olmaları lazım ..boş kalan az bir kısım depoyu da son bir sarkıtmada doldurup tekrardan yukarı çıkarırlar diye düşünüyorum...benim aklımdaki senaryo budur..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. yakın takibimde olan ve zaman zaman yorumlar da yaptığım banvit ,arsan,menderes ve blcyt henüz bilançoyu yollamadılar...bakalım ne zaman yollarlar...??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. 21 mayıs son tarih. Allah bilir o güne kadar beklerler. Yatırımcı ilişkilerindeki adam bana biraz gevşek gelmişti. E raporu onun yollayacağını düşünürsek ve yaklaşan genel kurul hazırlıkları bu süreyi sonuna kadar kullanacağına dair tahminlerimi güçlendiriyor.

5.  Alıntı Originally Posted by KFAT4 Yazıyı Oku
    21 mayıs son tarih. Allah bilir o güne kadar beklerler. Yatırımcı ilişkilerindeki adam bana biraz gevşek gelmişti. E raporu onun yollayacağını düşünürsek ve yaklaşan genel kurul hazırlıkları bu süreyi sonuna kadar kullanacağına dair tahminlerimi güçlendiriyor.
    son tarih 10 mayıs biliyordum dostum...geçen yıl 11,05,2017 tarihinde ilk bilançoyu yollamışlar...

6. Son tarih 21 Mayıs. Ancak yatırımcı ilişkilerini arayan bir arkadaş 2-10 Mayıs arası yollarız cevabını almıştı.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Arkadaşlar kur artışı banviti nasıl etkiler? Döviz geliri var ancak döviz borcu var mı? Geçmiş dönem bilançosunu inceleyen bir arkadaş bizi aydınlatabilir mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

8. 108 milyon tl değerinde döviz açığı var...üçüncü çeyreklerde bu miktar 45 milyonmuş....dövizin %10 artması genel itibari ile 10,8 milyon tl karı törpüler....yanlız bu borcun ne kadarı dolar ne kadar eurodur bilmiyorum...bakmakta fayda var....malum euro daha çok çıkıyor....

Sayfa 603/855 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •