Sayfa 689/853 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Bilanço etkisi mi, yoksa bilmediğimiz bir haber mi var acaba. Umarın bilanço etkisidir. Bilanço kaynaklı ise haftaya tekrar yükselir. Çünkü bilanço kötü değil ve 10 gün önce belli olmuştu zaten.Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Red Kid, soruşturmadan haber var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Red Kid, soruşturmadan haber var mı?

##BANVT

Özet Bilgi
    Sorumluluk Beyanı

Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatı uyarınca 31.12.2018'de sona eren oniki aylık döneme ait, Şirketimizin Finansal Tabloları ve Bağımsız Denetim Raporu ile Faaliyet Raporunun;

tarafımızca incelendiğini,

*Şirketimizdeki görev ve sorumluluk alanımızda sahip olduğumuz bilgiler çerçevesinde, önemli konularda gerçeğe aykırı bir açıklama veya açıklamanın yapıldığı tarih itibariyle yanıltıcı olması sonucunu doğurabilecek herhangi bir eksiklik içermediğini,

*Şirketimizdeki görev ve sorumluluk alanımızda sahip olduğumuz bilgiler çerçevesinde, Tebliğ uyarınca hazırlanmış finansal tabloların konsolidasyon kapsamındakilerle birlikte, işletmenin aktifleri, pasifleri, finansal durumu ve kar ve zararı ile ilgili gerçeği dürüst bir biçimde yansıttığını ve faaliyet raporunun işin gelişimi ve performansını konsolidasyon kapsamındakilerle birlikte, işletmenin finansal durumunu, karşı karşıya olunan önemli riskler ve belirsizliklerle birlikte, dürüstçe yansıttığını

bilgilerinize sunar, yapılan açıklamadan dolayı sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Saygılarımızla,

Tolga Gündüz - Mali İşler Direktörü

Levent Avni Ersalman - Denetim Komitesi Bşk.

Orhan Cem - Denetim Komitesi Üyesi
    Attached Images Attached Images

4.  Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Bilanço etkisi mi, yoksa bilmediğimiz bir haber mi var acaba. Umarın bilanço etkisidir. Bilanço kaynaklı ise haftaya tekrar yükselir. Çünkü bilanço kötü değil ve 10 gün önce belli olmuştu zaten.Ytd.

Doğru bir Görüş.Sanirsam Konsolidenin 70-80 arası geleceğini siz söylemiştiniz. Baskı ile hisse toplanıyor. Birde Son KAP a düşen birleşme ve 13 ml Ero kredi için görüşünüz nedir.

5. Arkadaşlar Kapa düşen Birleşme ve 13 Ml.Eruo Kere di hakkındaki görüşleriniz nedir

6.  Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    Arkadaşlar Kapa düşen Birleşme ve 13 Ml.Eruo Kere di hakkındaki görüşleriniz nedir
    Birleşme önemli birşey olmasa gerek. Zaten kendi iştiraki ve aktif değil diye biliyorum..

Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7.  Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    Doğru bir Görüş.Sanirsam Konsolidenin 70-80 arası geleceğini siz söylemiştiniz. Baskı ile hisse toplanıyor. Birde Son KAP a düşen birleşme ve 13 ml Ero kredi için görüşünüz nedir.
    Kredi işi olumlu haber. Kredi bankadan değil patrondan, bu da olumlu. Bir de faiz ve vadeyi bilsek iyi olurdu.
    Birleşme, devralınan şirketin yeniden değerlemesi yapılırsa ve arsası vs. Varsa olumlu olabilir. Sürpriz yani.

8. Bu krizde Kar eden bir hisse düşüyor. Borsa spekin Oyuncağı olmuş.SPK uyuyor.Lanet Olsun.

Sayfa 689/853 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •