Sayfa 729/852 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 6809 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku

Görüntü güzel sayın gercekhisseci.
    Yeni grafiği hazırladığımda inşallah burda da paylaşacağım.
    En son grafiğimiz yukardadır.
    Sanırım 14.09 u görmüş ve grafiğimizdeki 14.38 e yaklaşmış.

Grafikte siyah yükselen trend çizgisinin üstünde kaldığı sürece pozitif düşünürüm.
    Bu hafta için yaklaşık 13.45+ olması yeterli.
    Birkaç hafta bu olursa 16.50 TL yi takibe almakta fayda olabilir. :)

Aşağıda ise kırılan 200 günlük HO illa ki akıllarında olacaktır.
    İbibikte teknik bir kere daha çalıştı diyebiliriz herhalde.
    Maksimum 14.34 TL'nin test edildiğini görüyorum.
    Bu durumda 14.38 de tamamdır diyebiliriz.
    Bol kazançlar. :)

http://www.borsanalist.com/teknikanaliz/banvit
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

2. Şartların artık lehe şekilde geliştiğini düşünenlerdenim. Girmek isteyenler için önümüzdeki 1-2 ay içinde bu seviyelerin hayal olacağını sanıyorum.
    Piyasada mal yok, bu yüzden etiket fiyatları tarihi yükseklerde. Girdiler ise daha kontrol edilebilir seviyelerde. Çok güzel günler olacak gibime geliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Şartların artık lehe şekilde geliştiğini düşünenlerdenim. Girmek isteyenler için önümüzdeki 1-2 ay içinde bu seviyelerin hayal olacağını sanıyorum.
    Piyasada mal yok, bu yüzden etiket fiyatları tarihi yükseklerde. Girdiler ise daha kontrol edilebilir seviyelerde. Çok güzel günler olacak gibime geliyor.
    Sn. Redkit sizce bu ikinci üç aylığa yansır mı...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

4. Kesinlikle yansıyacaktır. Sponsorluk desteğinin de artık olmayacağını düşünürsek 3.çeyrekte rekor karlar görebiliriz gibime geliyor. Tabii bunlar şahsi düşüncelerim.

5.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Kesinlikle yansıyacaktır. Sponsorluk desteğinin de artık olmayacağını düşünürsek 3.çeyrekte rekor karlar görebiliriz gibime geliyor. Tabii bunlar şahsi düşüncelerim.
    Eyvallah..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

6. Hacime bakilirsa ayi tuzagi gibi ama tuzagin buyuklugunu spek belirleyecek yani daha asagi salmayi destekleyerek. Bilancodan onceki 1-2 haftaya kalmaz coktan alicilar yerlerini almis olurlar diye tahmin ediyorum. YTD. Supriz cikma ihtimali de cabasi. Brf Brezilyada birlesmeye gidiyor yerel bir firmayla. Brf yone Tbq da da Katardan kalan payi almak isteyebilir diye sadece icimden gecti veya yeni bir satinalma vs.

7. Hey gidi banvit topigin terkedilmis kasabaya dönmüş 😁

8. Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

gercekhisseci

Sayfa 729/852 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •