Sayfa 736/851 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 6808 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Gedik 3 günde topladığını cogunu bugün nerdeyse vermiş görünüyor.

2. 2016 'dan buyana 2c.net satislar düzenli olarak artmış
    2016/6 949 m.
    2017/6 1244 m.
    2018/6 1334 m.
    2019/6 .........bakalim ne gelecek.

3. Net satislar önemli ama dahada önemlisi brut kar ve favök ne olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Net satislar önemli ama dahada önemlisi brut kar ve favök ne olacak.
    Doldurarak gidiyor.Anlasilan mal toplama devam edyori.Bakalim nereye kadar surecekler.Favok ve Brüt karın iyi geleceği belli.Ancan Banvit Spegi Net kar ile daha çok ilgileniyor..Fırsat bilip basıyor,Fırsat bilip sürüyor.

Benim düşüncemdir.Yatirim Önerisi olarak Değerlendirilemez.

5. hey gidi banvit hey...en son bu hisseye fiyat 10,40 iken yorumlar yazmıştım...benden sonra 9,80-10,40 aralığından da çok alım fırsatı verdi....şimdi ise banvit 16,02 de...pörföyümde 1 adet hisse var takip etmek amacı ile almıştım...şu anda ondaki kar oranı %54 görünüyor....:kahkah:

bu hissede dikkat çektiğimiz çok konu oldu..bunları iyi analiz etmek lazım...ben banvit yatırımcısına başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Nasip kısmet sayın Keko üzülmeyin Bist in dogası bu. Öngörünüz nedir bu saatten sonra.

7.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Nasip kısmet sayın Keko üzülmeyin Bist in dogası bu. Öngörünüz nedir bu saatten sonra.
    öngörülerimi daha önce burada paylaşmış idim dostlar...tavuk sektörünün bir yıl iyi sonraki yıl da kötü bilançolar yollamaya müsait olduğunu söylemiştim...bu yıl ise iyi yıl olmalı demiştim..hisse şu anda agresif olmayan bir çıkış trendindedir...gidebildiği kadar tutmak lazım...ama bu hissenin önemli zirvelerinden de trenden inmesini bilmek lazım...

hisse şu anda iyi bilanço beklentisiyle çıkmaya devam ediyor...bence iyi bilanço gelsede satış yeme ihtimali var çünkü beklenti satınalınmış oluyor bu süreçte...o yüzden de çıkabildiği kadar çıksın ardından da tökezlediğini anladığınız anda bence vedalaşmak lazım..

dediğim gibi önemli zirve dirençlerinden birini seçip oralardan satmak gerekiyor..bir ay önce bu zirvelerin hangileri olduğunu söylemiştim...yine de karar sizindir dostlar...ben hepinize başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. borsada nasip kısmet çok önemli dostlar....çok bilmek değil çok kısmetli olmak lazım...zaman zaman hisselerde yorumlar yapıyoruz bu yorumları yapıyoruz diye en çok kazanan biz değiliz...gerçekten de kazanmak kime nasip oluyor hiç belli olmuyor..

Sayfa 736/851 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •