Sayfa 739/851 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 6808 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. evet tarihi kontrol ettim 01,03,2019 tarihinde sayın red kit dostumuz son yorumunu yapmış ve aradan 107 gün geçtikten sonra 17,06,2019 tarihinde ve fiyat 13,80 civarlarında iken topiğe gelip yorumlarına başlamıştır..yani benim maliyet yaptığım fiyatın tam %32 üzerinde prim yaptıktan sonra...

sayın muhabbet dostumuz ise o sırada zaten hiç yok..bu dostumuz çok çok sonra topiğe yorumlar yazmıştır...:kahkah:

evet tüm bu bilgiler ışığında kimin fiyat yükseldikten sonra topiğe gelip yazdığını sayın topik sakinlerinin taktirine bırakıyorum...

bizi tanıyanlar zaten tanıyor ama tanımayanlar da benim geçmişimi veya yaptığım geçmiş paylaşımları incelediklerinde kim olduğumuzu göreceklerdir..

o yüzden de size tavsiyem herhangi bir kimseyi yaftalamaya veya zan altında bırakmadan önce o kişinin geçmişini araştırın....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. önemli olan bir hisseye zamanında girip zamanında çıkmaktır...banvit teknik olarak hala çıkış trendinde...umarım zararı olanlar zararlarını çıkarırlar..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    evet tarihi kontrol ettim 01,03,2019 tarihinde sayın red kit dostumuz son yorumunu yapmış ve aradan 107 gün geçtikten sonra 17,06,2019 tarihinde ve fiyat 13,80 civarlarında iken topiğe gelip yorumlarına başlamıştır..yani benim maliyet yaptığım fiyatın tam %32 üzerinde prim yaptıktan sonra...

sayın muhabbet dostumuz ise o sırada zaten hiç yok..bu dostumuz çok çok sonra topiğe yorumlar yazmıştır...:kahkah:

evet tüm bu bilgiler ışığında kimin fiyat yükseldikten sonra topiğe gelip yazdığını sayın topik sakinlerinin taktirine bırakıyorum...

bizi tanıyanlar zaten tanıyor ama tanımayanlar da benim geçmişimi veya yaptığım geçmiş paylaşımları incelediklerinde kim olduğumuzu göreceklerdir..

o yüzden de size tavsiyem herhangi bir kimseyi yaftalamaya veya zan altında bırakmadan önce o kişinin geçmişini araştırın....
    Ben senin dostun filan değilim. Hala sayfalarca boş boş yazıp kendine methiyeler düzüyosun, yazık sana. Devam et srn böyle

4. son sayfaya giremiyorum..bir deneyeyim..

5.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Ben senin dostun filan değilim. Hala sayfalarca boş boş yazıp kendine methiyeler düzüyosun, yazık sana. Devam et srn böyle
    ben sana insanca hitap ediyorum...yoksa dost olduğundan değil...bu topiğe yorum yazmam neden zoruna gidiyor ??? ikincisi kendime methiyeler dizmiyorum olanları tüm açıklığı ile ortaya döküyorum...

6. millet topiği sahiplenmiş yahu ...dağdan gelip bağdakini kovuyorlar...:kahkah:

7. bana cevap verilmediği sürece burada şimdilik yorum yazmayacağım...banvit benim yıllardır takip ettiğim bu takip sırasında zaman zaman alıp sattığım hissedir...sık sık da önemli bir şey gördüğümde yorum yazdığım bir topiktir..kimse bizim aramıza giremez...beğenmeyen de beni banlasın ve yorumlarımı okumasın...NOKTA...

8. Saygı ihlali olmadığı sürece isteyen istediği yorumu yazabilir.Niye karışılıyor anlamadım. Sen okumak istemiyorsan okumazsın.Ben okumak istiyorum. Toplumun her kesiminde bir ayrımcılıktır gidiyor.kimsenin kimseye tahammülü kalmamış.

Sayfa 739/851 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •