Sayfa 745/851 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 6808 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Buyrun karsilastirin 3 yıllık bilançoları hiç birbirine benziyor mu? Materyali canli olan bir sektordeyiz olumlu ve olumsuz faktorler her yil degisebilir.kesin rakamlarla fiyat ve bilanco tahmini yaparsaniz herzaman terste kalma ihtimali olasılığı vardır bana gore.

2. Burda yapilan sayfalar dolusu atışmalar hem iyi hemde bir faydası yok.herkes kendince haklı tarafını savunur😊 retkit hocam bir çok konuda haklıdır.keko bilançoda yanilmistir yukarda belirtim sanırım cogunluk terste kaldı 2018 bilançosunda.keko hocamin tek hatası fiyat vermesi bu olmazsa daha iyi olur zaten yasak yonetim engellemesi gerekir.retkite tamamen katılıyorum.ne gerek var bu kadar yazmaya? sayfalar dolusu yazan keko hocami okuyan sanirki hisseye on yıllık yatirim yapiyor😊. kekonun yazilarini okur gecerim benim icin hic bir onemi yoktur.kendi kararimi veririm.zaten arastiran birisi bu yazilardan hiç etkilenmez cogunun ici bana gore desteği yok😊.bu yüzden kendi temel ve tekniginizi calisin herzaman.bol kazançlar.
    .

3. hoşuna gitmez banlarsın...değer vermez okumadan geçersin...veya değer verirsin her yazılanı okursun ...çok değer verirsin her söylediğimi takip etmek için arkadaş olursun...bu kararlar kişinden kişiye değişiyor...bu tür kişisel kararlara saygım sonsuz..bu güne kadar yorumlarını beğenmiyoruz diyenlere kızmadık...kızmayız da..

bizim meselimiz bu değildir...bizim şu anki meselemiz tahamülsüzlüktür topiği sahiplenip başkasının yorumlarını içine sindirememektir...bu olmadığı sürece benim için sorun yoktur...

ben topiklerdeki teknik ,temel veya yatırımcıların duygularının tümüne değer veririm...çünkü bu verilerin tümü bize hisse hakkında bir bilgi verir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Keko hocam mesele kimsenin nasıl yazip cizdigi değil bir cok arkadasin ( ben dahil) sıkıldigi konu sayfalar dolusu yazarak girdigin hisseye methiyeler duzmen😊ne gerek var.herkes kendince arastirsin. mesela hisse 20 iken 40- 50 olacak demen dogrumu yanlismi?retkid hakli olarak bunu sorguluyor.

5. Neyse son sozu bilancoya birakalim😊az kaldı

6. Yahu adam öyle bir zeytinyağı ki, hep üste çıkmaya çalışıyor. Onun sayfalarca bomboş yazıp sahiplenmesine ütopik rakamları olacakmış gibi bilgece göstermesine itiraz ediyoruz aynı şeyi bize yazıyor. Burasını tapulayan zaten o. Yüklü girmişim güya. Yahu sanane, kimene, senin ne yaptığından bize ne? Hiç bir zaman inin, binin.... yazmam iftirası da bol. Neyse...
    Bu konuyla ilgili son yazımdı arkadaşlar, lütfen kusura bakmayın, balka yazmayacağım tahammül edemedim artık. Beni anlayan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hisse hakkında bir şey biliyorsam paylaşır yorumlarım, bilmiyorsam okurum sadece. Her zaman olduğu gibi. Umarım bundan sonra daha kaliteli yazılara şahit oluruz...

7. güya beni banlamış...banlamış isen benim yazdıklarımı nasıl görebiliyorsun....son 3 ayda toplasan 10 tane içi boş yorumu var bir de hisse hakkında bir şey bilirsem paylaşırım demiş...1 aydır hisse elinde bir şey paylaşmamışsın yeni mi paylaşacaksın...en iyi yaptığın okuma işine devam et sen...ama benim yazdıklarımı okuma...

umarım bir daha bu şahıs beni kastederek bana sataşmaz...sataşırsa da burada cevabını alır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 745/851 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •