Sayfa 759/853 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Satis surecinde operasyonu yapanlar gidiyorlar spek artik patron bence de. Bu iyi birsey alan alir satan satar suanki fiyatin hicbir onemi gercekligi de yok. Gedik aylar once rapor hazirlamisti noldu simdi hersey yalanmiydi yani. Yersen unutursan..Fiyat suni. 9 aylik cok onemli cok.

2. Freni boşalan kamyon gibi her gün düşüyor, sanki yine onlarda son bulur gibi. ...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

3. Patron 3.çeyrek gelmeden ben kaçtım diyebilir mi o zaman ne olur

4. Bullish wolfe destek calisti hedef 18 insallah sabirla beklemeye devam.

5.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Bullish wolfe destek calisti hedef 18 insallah sabirla beklemeye devam.
    LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arjadaslar siz sakamisiniz ne destegi ne direnci ne analizi ne temeli ne formasyonu.ortam bozuk.sert asagi geliyor ozel olarak.ruzgara karsi iseyenler ustunu degistirsin.

7. Ortamin bozuk olmadigi donemmi var Turkiye de. Borsa hep yukari yapsa agalar nasil kazanacak asagi dusmek icin hep bir bahane. Hicbirsey olmayacak Allahin izniyle hepsi bir oyun. Papaz.ticaret savaslari.kuzey kore abd savas çanlari. Arap bahari...

8. Haklısın ortak ortam bozuk ona göre uçup zıplamamak gerek.. Zaten ben borsacıyım diyen ve para kazanan işte bu şartlarda kazanandır.. 30 yıldır içindeyim. Neler neler gördüm, bu neki... Kuralları uygulayan düşerkende kazanır.. Sabırlı ol, tüm parayla gömülme ve panikleme.. Birde nerede sroplayacağını iyi bil...
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Arjadaslar siz sakamisiniz ne destegi ne direnci ne analizi ne temeli ne formasyonu.ortam bozuk.sert asagi geliyor ozel olarak.ruzgara karsi iseyenler ustunu degistirsin.
    LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 759/853 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •