Sayfa 763/851 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813 ... SonSon
Arama sonucu : 6806 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Endeks nerdeyse %4.5 eksi.. Ne olmasını bekliyoruz ki... Bu daha başlangıçsa işte o zaman nerelrri görürüz allah kerim..

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    patron ve uşağı dik duramıyorsa ne yaparsan yap boş bu devirde dürüst kimse kalmamış herkes kendine dogru çekiyor hadi 10 lira oldu 1 ay bekledik 3 ay daha bekleriz ama sonra ana avrat bacı kız söverler deger mi oda ayrı bir konu ytd
    hatırlatmak isterimki...gözden kaçırmış olabilirsin.. bak bu benim forumdaki....imzam......yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar.....kimse size al yada sat ..demiyor...içinizdeki veya dilinizdeki .... bu isyan seviye sizlik.... gerek ki tahtacıya ... veya tahtacıya ...değnekçilik..veya tahtacıya ..çanak tutanlara ...olmalı ...yazınızdan onu anlıyorum.......burası yorum ve görüşlere .... açık platforum...değilmi....burda bizaman lar ft2 vardı herkes ona mualif idi ....o zaman hisse fiyatı 2 .3. rakamlardayken ....güzel analizler ve paylaşım larda bulunurdu....ve ortaya koyduğu iddası ve tez i ....hedefine ulaşıyordu .....böyle bu işte.... onun gibi ....bilge kişiler gerek......
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar

3. errrorr oldu
    hayali şeyler bunlar...gerçeklerle uzaktan yakından alakası yook...hele yatırım tavsiyesi hiç değil...

4. Sayın başak 7 ben buraya pek fazla yazmam başka sitede grafigim var spegin yaptıgı ve yancıların sürekli 10 dan bahsetmesi yapılan hareketler hiç hoş hareketler olmadıgını ky nin elinden malın bedava alınmak istenmesi psikolojik baskı yapılması kabul edilebilir degil

5.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    Sayın başak 7 ben buraya pek fazla yazmam başka sitede grafigim var spegin yaptıgı ve yancıların sürekli 10 dan bahsetmesi yapılan hareketler hiç hoş hareketler olmadıgını ky nin elinden malın bedava alınmak istenmesi psikolojik baskı yapılması kabul edilebilir degil
    önce günaydın ....maliyetiniz kaç bilmem ama...yatırım yaptığınız şirkete güveniyorsanız ...ve bir ..başkalarının sözlü veya yazılı ...itamları sizleri ve diğer ortak veya yatırmcıları ...aldatmasın...ve ya yanıltmasın ....su akar yolunu bulur ...eğer....ortada gördüğün bir değer var ise korma.....sana ...ülkemizin bir değeri alanında bir ustad olan edip akbayramın ...aldırma gönül ...armağan ediyorum
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar

6.  Alıntı Originally Posted by 7 başak Yazıyı Oku
    önce günaydın ....maliyetiniz kaç bilmem ama...yatırım yaptığınız şirkete güveniyorsanız ...ve bir ..başkalarının sözlü veya yazılı ...itamları sizleri ve diğer ortak veya yatırmcıları ...aldatmasın...ve ya yanıltmasın ....su akar yolunu bulur ...eğer....ortada gördüğün bir değer var ise korma.....sana ...ülkemizin bir değeri alanında bir ustad olan edip akbayramın ...aldırma gönül ...armağan ediyorum
    Sayın 7 başak kafamda bir rakam var ve o rakama gelince ben burda olacam benim üzüldüğüm tek nokta ky nin hemen paniklemesinin çabuk sağlanması zaten spek amcamızın zamanı daralıyor kendide bunu biliyor seve seve degil sisi yapacak ve bende ona g........le gülecem ancak spegin 3-5 kuruşun hesabını yapması kendisinin profosyonel bir oyuncu olmadıgını gösterir vesselam

7. Amk evlatları her gün de s.......mezki bir hisse

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Karanlik odada yine gök girsin kizil ciksin yapti.

Sayfa 763/851 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •