Sayfa 765/851 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815 ... SonSon
Arama sonucu : 6806 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Baskilayacam diye tahtayi kaptiracak enayi.
    Tutuştunmu

2. Arkadaslar selamlar. Bazi sorular var kafamda bilen arkadaslar yanitlarsa hepimiz icin cok faydali olur. Sektorde yine sorunlar gozukmekte. Irak ithalati durdurmus deniliyor dogrumudur bizim Irak ihracat payimiz nedir? Keskinoglu konkordato son durumu nedir bizi nasil etkiler? Bu gibi sebeplerden marketlerde fiyatlarda buyuk dususler goze carpmakta. Tum pilic 6-7 TL nerdeyse maliyet fiyatlarinda satiliyor. Bu fiyatlarda dusus boyle devam ederse supriz kâr gordugumuz 2. Ceyrek gibi supriz dusuk kar veya zarar gorme durumu olurmu 3 de zor olur belki ama ve 4.ceyreklerde.

3. Spek var spek var şu Kerevitasa bakiyorumda bizimki bildigin eşşek.

4. Zaten son ve ilk çeyrekler yüksek kâr olmaz fiyatlar düşük seyrediyor. Bu kış daha da düşük fiyatlar. DÖVİZ çok sert yükselmediği için yem fiyatları da düşük. 2.çeyrek kar rakamı artık hayal ötesi...canlı hayvan ve canlı sebze meyve işlerinde bu türden dalgalanmalar oldukça fazla olabiliyor.Brezilyalı ortağı üzerinden isteseler ırak pazarına girebilirler.Iç pazarda en pahalı satan firmalardan...nakit artıkça kar da artar yeterki zarar dönmesin şirket

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Evet soyledikleriniz dogru tabi bilinenler zaten. Fakat suan Carrefourda suan tum pilic 3 TL.bu cok ekstrem bir durum bence acikcasi. Insallah bir sorun yoktur.

6.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Evet soyledikleriniz dogru tabi bilinenler zaten. Fakat suan Carrefourda suan tum pilic 3 TL.bu cok ekstrem bir durum bence acikcasi. Insallah bir sorun yoktur.
    şuan carefour da fiyat 9,95 (sizin bahsettiğiniz her marketin yaptığı 50 tl alışverişe 25 tl lik ürün 15 tl kampanyası gibi birşeydi)

yaz sezonunda 40-45 Tl ye kanat aldım şuan 19,90

ne 40 tl gerçekçi bir rakam ne 9,95 gerçekçi bir rakam

yıllardır her yaz sezonu fiyatlar fırlar kış sezonu düşer. bu extra bir durum değil. neden şaşırdığınızı gerçekten anlayamadım.

yaz sezonu fiyatların fırlaması sebebiyle de 3. çeyrek kar rakamı iyi bekliyorum şahsen

7. Irak ihracati kisiti cok mu etkiliyor bizi onu ogrenmeye calisiyorum. 3. Ceyrek de bende sahsen sorun olacagini sanmiyorum.

8. Bide ödenen büyük bir ceza var ortada.gösterilcek rakamları etkilemicekmi sizce mahkeme sonucu önemli deilmi?

Sayfa 765/851 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •