Sayfa 766/852 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon
Arama sonucu : 6809 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Mahkeme sonucundan zaten bisey cikmaz. Bilancoya cezayi koydugu icin fiyatlamasi yapildi yani. Mahkemenin ne zaman sonuclanacagi bile belli degil ceza rakami cok buyuk degil artik kârimiza bakilinca olumlu haber cikarsa pozitif etkiler. Itiraz red olursa notr etkiler.

2. Tavuk fiyatlarında her seneki düşüşten daha fazla bir düşüş var bu da doğal olarak kâr düşüşüne neden olabilir İnşalşah zarara dönecek kadar bir düşüş değildir.Bu baskının sebebi bu olsa gerek...yatırım tavsiyesi değildir

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    şuan carefour da fiyat 9,95 (sizin bahsettiğiniz her marketin yaptığı 50 tl alışverişe 25 tl lik ürün 15 tl kampanyası gibi birşeydi)

yaz sezonunda 40-45 Tl ye kanat aldım şuan 19,90

ne 40 tl gerçekçi bir rakam ne 9,95 gerçekçi bir rakam

yıllardır her yaz sezonu fiyatlar fırlar kış sezonu düşer. bu extra bir durum değil. neden şaşırdığınızı gerçekten anlayamadım.

yaz sezonu fiyatların fırlaması sebebiyle de 3. çeyrek kar rakamı iyi bekliyorum şahsen
    Evet suan 50 tl alisveris yapana Banvit tavuk malesef mi desem yoksa iyi ki mi desem 3 tl. Her ne olursa olsun bu fiyata dustuysek skinti alarmi caliyor bence sektorde. Acilen yeni pazar destegi vs.gerekli hukumetten. Yoksa bu sene bitmeden yeni iflas konkordato haberleri duser. Biz ne kadar arkamizda Brf olsa dahi etkileniriz tabi ki.

4. Arkadaslar sizin haberiniz yok galiba.irak yumurta alimini kesti.yumurta fiyatlari 30 lu 18 lirdan 9 liralara geriledi.bir cok kucuk yumurta ureticisi iflasta.tvuklari mindar oldu.tavuk etini kestimi bilmiyorum.fiyatlar erken temmuz sonunda dustugunu farkeetmistim.banvite bir sey olmaz.ama karlilik gider zararlara duserse borsada bize bir seyler olur.

5. Bir türlü veremedik şu kağıdı yapıştı kaldı elimizde. Bu sefer bi kıpırdanma yapsın zararına mararına verecem artık.

6. Kesinlikle dogru soyluyorsunuz bu kagidin lanetli olduguna inanmaya basladim. Hele şu takaslardaki adilikleri gorunce igreniyorum. Gedik karaktersizi...

7. Gedik 2 gundür kagıdı mundar ediyor dun alarak bugun satarak hacim mi yaratıyor ne yapıyor anlamış degilim takas o kadar karıştıkı takip bile edemiyorsun

8. saskinim

hayretle okuyorum

neyse bilanco gelene kadar sessizce izleyelim

Sayfa 766/852 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •