Sayfa 805/853 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 6,433 - 6,440 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by kırmızı Yazıyı Oku
    iş yatırımın emeklilik fonu olmasaydı senet yarı fiyattaydı.
    şirket relatif çok kuvvetli durdu..
    Dogru durdu ama durmak zorundaydi. Temel degerlerde pek bozulma olmadan bu krizi atlatacak gida sirketlerinden. Ama biz fazla dusnedigine seviniyoruz. Piyasa yukariykende en yavas giden hisse buydu. 3-5 adinin maskarasi olmus yazik..Mal zaten toplu. Aciga satis yok sig tahtada kimsenin kaptiracak mali yok.

2.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Dogru durdu ama durmak zorundaydi. Temel degerlerde pek bozulma olmadan bu krizi atlatacak gida sirketlerinden. Ama biz fazla dusnedigine seviniyoruz. Piyasa yukariykende en yavas giden hisse buydu. 3-5 adinin maskarasi olmus yazik..Mal zaten toplu. Aciga satis yok sig tahtada kimsenin kaptiracak mali yok.
    sektör gıda,ancak hisse emeklilik fonunda ciddi toplanmış.
    kim yukarı forse edicek emin olamadım,
    sabırlı herkese bol kazançlar ancak 1.2 defa almaya çalıştım 40k 50k lotlara çıktım,saçma sapan bir sürü yerden mal geldi.
    her seferinde zehir oldu bana,

3. İyiki borsa aşırı artı bide yatay olaymış yanmıştik ha bide eksi olaydı ne olurdu bilmem çıkmamak için yirtiniyor

4. Bi rahat bırakmadılar be 15 20 arası 50 bin alıyor 5000 lotla 09 à getiriyor yapacağınız ise be daha nereye kadar tutacaksıniz bakalım adiler

5. Bugünde kanser edecek anlaşılan bok çukuru hisse

6. Vatan hainleri

7. 15 nisanda genel kurula gidip kottan cikin yada şu rezillige son verin diye bagiricam.Hirsizlar...

8. Sizin karakterinizi serefinizi buné be yazıklar olsun

Sayfa 805/853 İlkİlk ... 305705755795803804805806807815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •