Sayfa 815/852 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    tavuktan vazgeçtik sırf yumurta satsa Ramazanda malı götürür:)keşke Banvit basketbol değil futbol takımı olsaymış bakınız bütün sportifler tavan:)
    Aynen ya 2 sandalye 1 masa gıda şirketlerine bakıyorum da buné böyle yine bastı aşağı 20 üstüne atamıyor nedense insanı sinir eder bu nasıl bir oyun bu 20.34 ü göster ver milletin eline sonra ver aşağı ne güzel düzen

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
    İşcep böyle diyor ilginç oysa dün 12.25te 20.34 yakmış
    k
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
    evet ben kenara çekildim 20 bir türlü aşılamadı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Akıllıca ...bende dışardayım...
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    evet ben kenara çekildim 20 bir türlü aşılamadı
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hey yavrum borsada bütün gıda hisseleri tavan bu plastik üreticisi bok cuvali eksiye geçmek için can atıyor pinarlara girseydim parayı koyacak yer bulamazdık bunda tavuğun kicindan çıkarmaya uğraşıyor uz offf offff

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
    tavan oldu kerata

7. Herkese hayirli olsun. Ramazani sever hissemiz.

Maşallah sana

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 815/852 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •