Sayfa 840/852 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 6,713 - 6,720 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by mette Yazıyı Oku
    Baya dedikodu dönüyor. Ben elle tutulur bir bilgi bulamadim. Kimi diyor Çin'e ihracat,kimi diyor bedelli, kimisi yok kayarlilar vs.vs. 50ler 60lar havada uçuşuyor. elimiz satmayada gitmiyor, bu işin sonunu çok merak ediyorum

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ABİ KATAR FALAN DEĞİL BAKIN BEN ŞÖYLE DÜŞÜNÜYORUM,BUNU SON BİR AYDA EMEKLİLİK FONU NET 1.2 M LOT ALARAK UCURDU DEMİ? ee bunun katardır vs ne alakası var?ihracat falanda hikaye,dolaşımdaki lotu 8 m olan bir hissenin şuan 6 m lotunu emeklilişk fonu toplamış,kalan 2 m lotun da en az 700-800 bini büyük babalardadır onlar satmaz,kalan 1.2 m lot da kısa yatırımcıdadır eğer onlar da işin farkına varırsa yani sadece 1.2 m lot dolaşımdaymış gibi düşünürlerse neden bu hisse bfren gibi lotu az olan bir hissenin fiyatına gidemesin? buraya bunu yazıyorum nasipse 2-3 yıl sonra girip vay bee ne yazmışım diyebilecek miyim ömrüm yeterse:)

2. Bana yükseliş devam edecek gibi geliyor az işlemler ile çıkış devam ediyor tavuk sektörü şu an zaten lider durumda çok güzel birşeyler olacak bence de...

3. 18 aralıktaki banvt'in romanya fabrikasını satması için ne düşünüyorsunz peki?nasıl etkiler o para ile yatırım yaparmı yada o satıştan elde edilen para son bilançoda gelir olarak görünür mü bunu bilen birisivarmı?

üç aylık takas

7. Emeklilik fonunun patron için hisseleri topladığını ve daha önce anlaşılan bir fiyatdan onlara devredeceğini düşünüyorum.

8. Arkadaşlar merhaba. Kafama takılan bir soru var. Sizinde bildiğiniz gibi payların yaklaşık yüzde 70-75 i emeklilik fonunda. Bu kadar pay bir şahsın veya şirketin elinde olsa belki hisseyi yukarı götürür ama emeklilik fonu için hisseyi yukarı götürmenin nasıl bir faydası olabilir ki? Sonuçta emeklilik fonunun belirli olarak aldığı ücret belli değil mi? Hisse 1000 lira olsa ne olacak 1 lira olsa ne olacak? Hiçbir bilgim yok sadece aklıma takıldı. Umarım yanlış düşünüyorumdur. Bilgisi olan arkadaşlar cevap yazabilirse sevinirim

Sayfa 840/852 İlkİlk ... 340740790830838839840841842850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •