Special Days Image
Sayfa 744/851 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 6808 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Şimdi bunlara sayfalarca bahane yazacak, bekleyiniz martavallarını.

2. Ya arkadaşlar neden bu karşılıklı kapışmalar anlamıyorum ne keko yu tanırım ne red kidi ne de bir başkasını burası hangimizin tapulu malı forumun kuralları var varsa aykırı bir durum gerekeni zaten yaparlar kusura bakmayın da bence boş serzenişlerdesiniz. Bırakın isteyen istediğini yazsın mesela ben 26,50 den aldım halada bekliyorum kimden etkileniyor da aldım yada sayacağım alan satan kendine göre . Bırakalım teknik bilenler kırılımları yazsın temel bilenler onu yazsın

3. Nedir bu etrafına taraftar toplamaya çalışan arkadaşların hali en kısa özetle ayıptır arkadaşlar kalın sağlıcakla herkese iyi akşamlar . Şu gerçek ki trend bizden yana eğer makro düzeyde bozulmalar yaşanmazsa benim kendi fikrim kısa süre içerisinde 20 nin geçileceğidir. Şimdi ben böyle yazdım fikrimi belirttim diye BOZGUNCU mu oldum

4.  Alıntı Originally Posted by admirer Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar neden bu karşılıklı kapışmalar anlamıyorum ne keko yu tanırım ne red kidi ne de bir başkasını burası hangimizin tapulu malı forumun kuralları var varsa aykırı bir durum gerekeni zaten yaparlar kusura bakmayın da bence boş serzenişlerdesiniz. Bırakın isteyen istediğini yazsın mesela ben 26,50 den aldım halada bekliyorum kimden etkileniyor da aldım yada sayacağım alan satan kendine göre . Bırakalım teknik bilenler kırılımları yazsın temel bilenler onu yazsın
    adam topiğin tapulu sahibi olmuş...kimseye yorum yazdırmıyor...yazan olunca da hele hele ki dikkatli olun bilançodan önce veya bilançodan sonra uygun yerden inmeyi bilin uyarılarıyla da çılgına dönüyor...demek ki adam hisseye yüklü girmiş ....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by admirer Yazıyı Oku
    Nedir bu etrafına taraftar toplamaya çalışan arkadaşların hali en kısa özetle ayıptır arkadaşlar kalın sağlıcakla herkese iyi akşamlar . Şu gerçek ki trend bizden yana eğer makro düzeyde bozulmalar yaşanmazsa benim kendi fikrim kısa süre içerisinde 20 nin geçileceğidir. Şimdi ben böyle yazdım fikrimi belirttim diye BOZGUNCU mu oldum
    bende bundan yanayım ama adamın psikolojik durumunu görüyorsunuz...bana sonradan geliyorsun diyor ama ben ona ondan önce burada olduğumu ispatlı gösterince çılgına dönüyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. red kit 2017 ve 2018 yıllarına ait bir çok yorumumu alıntılamış...2017 yılında 2,5 milyar tl cirodan 254 milyon kar çıkaran banvit , 2018 yılında 2,9 milyar tl cirodan 81 milyon kar çıkarabildi...banvit bir yıl iyi sonraki yıl da sönük bilanço açıklama alışkanlığını devam ettirdi...2018 yılında ayrıca maliyetler kaleminde yem fiyatları ,işçilik,enerji,dövizin çıkışının negatif etkileri görüldü ..tüm bunlar bilançoyu bozdu..

banvitin temellerinin dayanağını topik olarak konuşa konuşa anlamaya başladık..topiğe sektörden olan ssregitos dostumuzun katkıları büyük oldu..

sonuçta 2018 yılında ciro artmasına rağmen kar beklentilerimiz dahilinde gelmedi ne yazık ki bir çok kişi gibi bende temel anlamda yanıldım...ama hisseye girerken her zaman banvitin en risksiz olduğu vakitlerde girdiğim için hiç zarar etmedim hatta normal bir kar da yaptım..

benim ile giren ve benim ile satan hiç kimse zarar etmedi ki zaten banvitin fiyat olarak diplerinde giriş yapıyordum...o yüzden hiç kimse senin yorumların ile hisseye girdim ama zarar ettim diyemez...çünkü gerçekten de doğru trade ile benim iki katım kazanma fırsatı verdi banvit..

7. zaman zaman tekniğime dayanarak da hisse alıyorum...geçmişte adeseyi 2,85 ten almıştım ama baskılara dayanamayarak 2,55 ten satmış idim..o vakitler de topiklerinde yorumlar yapmıştım...benim satışımdan hemen sonra hisse toparlandı ve bir ay içinde 15 tl leri gördü...daha sonra da tekrardan sert düşmeye başladı...şu sıralar ise 0,93 tl ye inmiştir...

şimdi adeseden bir arkadaş fiyat 2,55-3,00 aralıklarında iken yazdığım yorumları karşıma getirip hakaret ederse haklı mı olur yoksa haksız mı ?? adam fiyat 15 tl lere çıkarken satamıyorsa suç benim mi ?? veya adam 15 tl den aşağılara inerken hiç bir şekilde stop olmuyorsa yine suç benim mi olur ??

o yüzden de yorumların yapıldığı vakit ve şartlar önemlidir..benim banvitte yorum yaptığım her vakitte alanlar fazlası ile kar etme fırsatı yakaladı...ki ben de her girdiğimde kazandım...her hisseye giriş ve çıkışlarımda da şefaflığım gereği topikte söyledim...

2018 yılı tüm hisseler için zorlu geçti...ülkemiz ekonomik krize yakalandı..şu anda hisselerin bir çoğu önceki zirvelerine göre 2-3 kat aşağıdadırlar..banviti şu anda 16 tl fiyatı ile 28 tl zirvesine göre %80 aşağıdadır..maliyeti çok yüksek olanlara ben sabır diliyorum...yalnız dediğim gibi zararı yüksek olanlar benim yorumlarım ile hisseyi almadılar...o yüzden de sorumlusu da ben olamam..

bu yılki güncel yorumlarım ise banvitin fiyatı 9,70-10,40 aralıklarında iken yapmıştım...bu yılki yorumlarımız geçen yılların tecrübeleri ile yazılmış idi..banviti ve diğer hisseleri insan tanıdıkça elbette daha doğru kararlar alabiliyor..ilk girdiğim yıllarda banvitin temel dayanakları hakkında çok yüzeysel bilgilerim vardı..daha sonra topikçe bilgileri paylaştıkça çok şey öğrendik..

8. umarım red kit artık bu konuyu deşerek topiği kirletmez..ne söylediyse cevabını verdim...taktir artık ky dostlarımızındır..ben red kiti artık muhatap almak istemiyorum...umarım bana artık cevap yazmaz..

bu topik tüm ky ların ortak paylaşım alanıdır..kimse kimseye paylaşım yapamazsın diyemez...banvit ile bir kaç yıllık manevi bağım var (geçmişte çok yorum yaptığım için )..her fırsatta da yorum yapıyorum ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğim..

ben banvit yatırımcısına tekrardan başarılar diliyorum..

Sayfa 744/851 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •