Sayfa 117/853 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 6817 madde; 929 - 936 arası.

Konu: BANVT - Banvit

ne çok boş beles konusan var . hıssem yok ama gecerken bakayım dedım gercekten komık agzı olan konusmus .
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

2.  Alıntı Originally Posted by Milli Ali Osman Yazıyı Oku
    Her halde verir. Verir vermez satmak lazım (!) Hiç bir topikte görmedim böyle bir yatırımcı. Biri daha tavanı kaç tabanı kaç bilmeden kesin ve net yorum yapar, bir panik bir panik. Biri kağıtta olduğunu söyler ama yerden yere vurur. Bu kadar değerli paranız var ne işiniz var % 500 çıkmış hissede. Yarın yetişebilirsem öbür kağıtlardan da biraz satar alırım. Yatırım tavsiyesi değildir.( Ytd yazmadım çünkü burdakilerden biri çıkıp ytd ne ola ki der diye tahmin ettim).
    :):):):) bende 3 liradan emir girdim yarına belki spk ceza olarak 10 taban yazar kaçırmayalım fırsatı.acaba açılışta mı alsam yoksa kapanışı beklesem mi 3 lira için ona karar veremiyorum?var mı yt si olan?:):)

3.  Alıntı Originally Posted by algorat1180 Yazıyı Oku
    Kamuya aciklamadugumuz ozel bi durum yok dendi mi soluksuz duser taban olur
    Bnce
    Satış fırsatımız olmayacak mı yani :( :(:(:(

4. Çok hızlı giden hisselere para kazanma hırsıyla binen çok yolcu oluyor. Zaman olabilecek olumsuzluklarda da bu panik hali ortaya çıkabiliyor. Ama bu panik hali gibi görülen durum gerçek mi kurgu mu emin değilim. Sabah ola hayrola..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by kaya727 Yazıyı Oku
    Çok hızlı giden hisselere para kazanma hırsıyla binen çok yolcu oluyor. Zaman olabilecek olumsuzluklarda da bu panik hali ortaya çıkabiliyor. Ama bu panik hali gibi görülen durum gerçek mi kurgu mu emin değilim. Sabah ola hayrola..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Once spk Yarin bi Tahtayi acsinda, hayirlisi artik, Yarin taban yapsada satmak niyetinde degilim. Ytd.

6. Arkadaşlar Bir şey merak ettim ortak karar düşeceği mi

Sayfa 117/853 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •