Sayfa 506/853 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Citi nin takaslarda 620 binden 480 bine duşmuş. 10 gunluk. Merillin sattigi sanirim citinin mali.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. yasyas1907 ; hani aselsan almıştın. hani bedelsiz verecekti. yalanın üç kağıdın bu kadarı da pes doğrusu. bir de insanda utanma olur . belli ki o hiç kalmamış. moderatör bey eğer işini iyi yapacaksan öyle 15 gün yasak ile bu iş geçiştirilemez. böyleleri spk ya senin bildirmen lazım unutma sorumluluk senin tahtında...
    Son düzenleme : lokum; 09-03-2018 saat: 16:25. Sebep: tadil

3. Kağıt bitmiş inşallah dahada düşmez..:(
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

4.  Alıntı Originally Posted by lokum Yazıyı Oku
    yasyas1907 ; hani aselsan almıştın. hani bedelsiz verecekti. yalanın üç kağıdın bu kadarı da pes doğrusu. bir de insanda utanma olur . belli ki o hiç kalmamış. moderatör bey eğer işini iyi yapacaksan öyle 15 gün yasak ile bu iş geçiştirilemez. böyleleri spk ya senin bildirmen lazım unutma sorumluluk senin tahtında...
    Genel kurulu beklersen herseyi görürsün ama kaybolma genel kuruldan sonra

5.  Alıntı Originally Posted by lokum Yazıyı Oku
    yasyas1907 ; hani aselsan almıştın. hani bedelsiz verecekti. yalanın üç kağıdın bu kadarı da pes doğrusu. bir de insanda utanma olur . belli ki o hiç kalmamış. moderatör bey eğer işini iyi yapacaksan öyle 15 gün yasak ile bu iş geçiştirilemez. böyleleri spk ya senin bildirmen lazım unutma sorumluluk senin tahtında...
    Spk ya birilerini sikayet edecekseniz elinize 20 ile 29 arasinda banviti verenleri sikayet edin yok şöyle olacak tavuk fiyatı artiyor yaz geldi bahar geldi hacim artti uctu kacti diyenleri sikayet edin ben bedelsiz verecek dedim genel kuruldan sonra bedelsiz gelir mi gelmez mi ozaman tartisiriz cok bilen wurdfuf mu dur nedir o yol gostersin sizede banvit ne olacak aciklasin gerci adamin maliyeti 9 tl miymis 11 tl miymis neymis yersen ama hergun burafa gozu ekranda nedense..uzatmicam hayirlii isler size

6. İş yatırımın elindekiler bitmeden bitmez bu düşüş. Herif birden basıpta çıkmıyor, yavaş yavaş azar azar satıyor.
    Satanın da alanın da acelesi yok. Hisseye bir haber lazım, yoksa 8-10 hafta sürer bu düşüş. Umudumuz genel kurul.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Genel kurul ne zamandı

8.  Alıntı Originally Posted by yasyas1907 Yazıyı Oku
    Spk ya birilerini sikayet edecekseniz elinize 20 ile 29 arasinda banviti verenleri sikayet edin yok şöyle olacak tavuk fiyatı artiyor yaz geldi bahar geldi hacim artti uctu kacti diyenleri sikayet edin ben bedelsiz verecek dedim genel kuruldan sonra bedelsiz gelir mi gelmez mi ozaman tartisiriz cok bilen wurdfuf mu dur nedir o yol gostersin sizede banvit ne olacak aciklasin gerci adamin maliyeti 9 tl miymis 11 tl miymis neymis yersen ama hergun burafa gozu ekranda nedense..uzatmicam hayirlii isler size
    Ben yalan söylemem, senin gibi de boş atmam. Aselsan'da maliyetim 12-13 tl idi bir kere gelip bu konuda muhabbetini yapmadım, banvt'te de bir çok kez al-sat yaptım, ben öyle lot sayısı falan da yazmam, neyi ne amaçla aldığımı ben bilirim, kimseye de pazarlamam, senin gibi suç hele hiç işlemem.

Yakın zamanda boş atmadığımı da göreceksin, bir kim olduğun tespit edilsin, insanları yalan yanlış yönlendirmenin cezasını çekeceksin o zaman rahat ol.

Hala bir de utanmadan genel kurul diyor, sen daha yüzde 300-400 bedelsizde kaç lot olacağının hesabını yapmayı bilmiyorsun, gelip bir de milleti yönlendiriyorsun. 1 ay önce yüzde 400 bedelsiz verecekti hani nerde sen önce onu açıkla?

Sayfa 506/853 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •