Sayfa 742/852 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon
Arama sonucu : 6810 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. banvit 28 zirvelerini gördükten sonra çok düştü ve o düşüşler sırasında fiyat hatırladığım kadarıyla 20,40 civarlarından ilk alışımı ve yorumlarımı yapmış idim...benden sonra hisse 25-26 civarlarına kadar dahi çıktığını hatırlıyorum..o sıralarda zaman zaman al -satlar yaptım...ne zaman ki almış ve satmış isem bunu topikte açıkça belirtmiştim...ben ve benim yorumum ile alan hiç kimse banvitte hiç kayıp etmedi...hatta başarılı trade yapabilenler benden iki kat daha fazla kazanabildi..

dediğim gibi o yılki banvitin ve şirketin hatta borsanın genel durumu farklı idi şimdi ise daha farklıdır...o zamanlar 254 milyon yıllık karın üzerine daha ne kadar kar koyabilir hesapları ile tüm topik meşgul idi...bizde haliyle karın artacağını varsayıyorduk...ama ne yazık ki olmadı...dediğim gibi ben hiç kimsenin hakkına girmedim çünkü aldığım ve yorum yaptığım fiyat seviyeleri gayet makuldü vede en az %20-30 da kazanma potansiyeli sundu...bende bu hisseye her girdiğimde az veya çok kazandım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. banvit beni seviyor bende onu seviyorum...az çok banviti de tanıyoruz...bilgi ve tecrübelerimizi de zaman zaman paylaşıyoruz isteyen dikkate alır isteyen de almaz..sonuçta vereceğiniz karar sizindir...kar ve zarar da sizindir..

son bir kaç ay içinde bağfasta 5,40 tan itibaren yorumlar yaptık şu anda 7,00 seviyesindedir...ttraktöre 28 ,00 civarlarında yorum yaptık şu anda 30,80 civarlarındadır..uluuna 2,23 ten üç hafta önce yorum yaptık şu anda 2,65 tedir..datagateye 4,90 iken yorum yaptık şu anda 6,26 seviyesindedir...karele sürekli yorum yapıyorum şu anda onda kardayım..durdoya geçen yıl 3,90 dan yorum yaptık benden iki ay sonra 7,50 yi gördü daha sonra da 3,60 a indi ve şu sıralarda da 6,90 civarlarındadır...tabi arada bir yediğimiz kazıklar da oldu..buda normaldir..bizim de kusurlarımız var..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    banvit 28 zirvelerini gördükten sonra çok düştü ve o düşüşler sırasında fiyat hatırladığım kadarıyla 20,40 civarlarından ilk alışımı ve yorumlarımı yapmış idim...benden sonra hisse 25-26 civarlarına kadar dahi çıktığını hatırlıyorum..o sıralarda zaman zaman al -satlar yaptım...ne zaman ki almış ve satmış isem bunu topikte açıkça belirtmiştim...ben ve benim yorumum ile alan hiç kimse banvitte hiç kayıp etmedi...hatta başarılı trade yapabilenler benden iki kat daha fazla kazanabildi..

dediğim gibi o yılki banvitin ve şirketin hatta borsanın genel durumu farklı idi şimdi ise daha farklıdır...o zamanlar 254 milyon yıllık karın üzerine daha ne kadar kar koyabilir hesapları ile tüm topik meşgul idi...bizde haliyle karın artacağını varsayıyorduk...ama ne yazık ki olmadı...dediğim gibi ben hiç kimsenin hakkına girmedim çünkü aldığım ve yorum yaptığım fiyat seviyeleri gayet makuldü vede en az %20-30 da kazanma potansiyeli sundu...bende bu hisseye her girdiğimde az veya çok kazandım...
    Hala kendi sermayesinin nerelere geldiğini yazıyor. Nasıl bir yüzsüzsün sen ya. 40'lı 50'li fiyatları görecek deyip peşinden gidenlerin vebali ne olacak? Yine doldurmuşsun sayfaları. Nasıl bir hazımsızlık deryasındasın. Bize ne, kime ne? Giren de sana çıkan da sana. Bu hava yapma çabası niye? Ezik misin? Birgün veren Allah üzüntüsüyle birlikte alır da kapağı o zaman görürsün. Ama çarpılsan da anlamazsın sen. Ucuz umut taciri seni. Buna da yine bomboş cevaplar yaz yine, bir sürü, sayfalarca. Senin ipliğini pazara daha çok çıkaracağım birader, sahtekarlıklarını, bundan nemalanmalarını, sonu nereye giderse gitsin.. Kapağı görürsün o zaman sen.

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    banvit beni seviyor bende onu seviyorum...az çok banviti de tanıyoruz...bilgi ve tecrübelerimizi de zaman zaman paylaşıyoruz isteyen dikkate alır isteyen de almaz..sonuçta vereceğiniz karar sizindir...kar ve zarar da sizindir..

son bir kaç ay içinde bağfasta 5,40 tan itibaren yorumlar yaptık şu anda 7,00 seviyesindedir...ttraktöre 28 ,00 civarlarında yorum yaptık şu anda 30,80 civarlarındadır..uluuna 2,23 ten üç hafta önce yorum yaptık şu anda 2,65 tedir..datagateye 4,90 iken yorum yaptık şu anda 6,26 seviyesindedir...karele sürekli yorum yapıyorum şu anda onda kardayım..durdoya geçen yıl 3,90 dan yorum yaptık benden iki ay sonra 7,50 yi gördü daha sonra da 3,60 a indi ve şu sıralarda da 6,90 civarlarındadır...tabi arada bir yediğimiz kazıklar da oldu..buda normaldir..bizim de kusurlarımız var..
    Ne oldu başın göğe mi erdi? Ne bekliyorsun vay be abimize bak mı diyelim? Alkış mı tutalım sana? Madalya mı istiyorsun? Bize ne? Bize niye anlatıyorsun bu martavalları? Sorunlusun sen farkında değilsin.

5. Utanmadan hala ...ben ve benim yorumum ile alan hiç kimse banvitte hiç kayıp etmedi... Diyor. 30-40-50 olacak diye bir sürü yazısı var. Hala kabul etmiyor. Nasıl bir hesap yapıyorsun. Adam 20'lerden aldım 2 senedir bekliyorum diyor sen kaybetmedi diyorsun. Nasıl bir utanmazlık, yüzsüzlüktür bu.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    banvitte gelecek az çok bellidir...hele şu bilanço gelsin de durumu hep birlikte görelim...tavuk sektörü şu anda çok iyi..ihracatları çok iyi...daha geçen gün banvitin 450 bin metrekare kümes kiralamak istediği haberini verdi bir dostumuz...bu göstergeler de 2018 yılının 2017 den daha iyi olacağını gösteriyor...o yüzden de 2018 yılı haziran temuz aylarında yeni bir fiyatta zirve yapmasını bekliyorum...bakalım ileride nasibimiz ne olacak...sattık diye hiç almayacağız anlamı çıkarılmamalı...
    Şubat 2018 yazısı, yeni zirveler olacakmış.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yeni üye olmuşsun ve ilk yazdığın yorum da burada yazma olmuş...kusura bakma seni dikkate alamam...ben asıl bu topikte yoldaş olduğumuz diğer arkadaşların fikrine önem veriyorum...
    Başja arkadaşların aynı tepkileri

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar halka açık lot miktarı çok azdır buda agresif olmasına neden oluyor...geçmişte 17,5 lardan bir iki hafta içinde soluksuz 28 leri görebilmiş bir hissedir...mümkün ise maliyet düşürebilecek kadar sermayenin olası dip inişinde kullanılmasında ben fayda görüyorum...

19,70 bir destek noktasıdır başka bir destek noktası da 17,50 civarlarındadır...eğer 17,50 ye düşerse fuul buna geçerim...sayın speğe duyrulur...
    Full geçermiş, yalan

Sayfa 742/852 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •