Sayfa 746/852 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 6809 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    güya beni banlamış...banlamış isen benim yazdıklarımı nasıl görebiliyorsun....son 3 ayda toplasan 10 tane içi boş yorumu var bir de hisse hakkında bir şey bilirsem paylaşırım demiş...1 aydır hisse elinde bir şey paylaşmamışsın yeni mi paylaşacaksın...en iyi yaptığın okuma işine devam et sen...ama benim yazdıklarımı okuma...

umarım bir daha bu şahıs beni kastederek bana sataşmaz...sataşırsa da burada cevabını alır...
    Hiç bir şeye cevabı yok, hep çuvallamaların, saçmalıklaeın var. Utanmadan hala bana yazıyorsun. Yazma artık bana yazma, bak yazmayacağım dedim. Konuyu kapattım hala vana yazıyorsun.

2.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Hiç bir şeye cevabı yok, hep çuvallamaların, saçmalıklaeın var. Utanmadan hala bana yazıyorsun. Yazma artık bana yazma, bak yazmayacağım dedim. Konuyu kapattım hala vana yazıyorsun.
    sen bana yazıyorsun ben de sana cevap yazıyorum...sen bir sus..bana da cevap hakkı verme...adam gibi de sözünü tut..beni banla ve benim yorumlarımı okuma...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. ben şimdi topiği terk edecem ama bir ay boyunca da burayı takip edecem...normalde de sürekli takip ederdim ama geçen aylarda herşey normal seyrinde devam ediyor düşüncesi ile burayı okumayı bırakmıştım...ama şimdi geçmiş sayfaları gördüm...ben yokken çaktırmadan bazı çakallardan bize laf sokanlar olmuş...görseydim o vakit cevaplarını verecektim..ama şansları var ki görmemişim..

topiğin kirlenmesini istemiyorsanız karı gibi arkadan dedikodu yapmayacaksınız...ben varken ne derdiniz varsa söyleyin...

ben şimdilik topiği terk ediyorum...ileride banvit ile ilgili bir gelişme olursa zaten yorumlarımızı tekrardan söyleriz...yoksa da arada bir gelir bakarım..

ben banvit yatırımcısına herşeyin gönüllerince olmasını diliyorum..maliyeti yüksek olanların en kısa sürede maliyetlerine ulaşmalarını diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben şimdi topiği terk edecem ama bir ay boyunca da burayı takip edecem...normalde de sürekli takip ederdim ama geçen aylarda herşey normal seyrinde devam ediyor düşüncesi ile burayı okumayı bırakmıştım...ama şimdi geçmiş sayfaları gördüm...ben yokken çaktırmadan bazı çakallardan bize laf sokanlar olmuş...görseydim o vakit cevaplarını verecektim..ama şansları var ki görmemişim..

topiğin kirlenmesini istemiyorsanız karı gibi arkadan dedikodu yapmayacaksınız...ben varken ne derdiniz varsa söyleyin...

ben şimdilik topiği terk ediyorum...ileride banvit ile ilgili bir gelişme olursa zaten yorumlarımızı tekrardan söyleriz...yoksa da arada bir gelir bakarım..

ben banvit yatırımcısına herşeyin gönüllerince olmasını diliyorum..maliyeti yüksek olanların en kısa sürede maliyetlerine ulaşmalarını diliyorum...
    Çakal de sensin karı gibi hareket eden de sensin, yazmayım diyorum hala yazıyorsun, ne utanmaz, arlanmaz, yüzsüz şeysin sen be. Gir nereye istiyorsan bize ne.

5.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Çakal de sensin karı gibi hareket eden de sensin, yazmayım diyorum hala yazıyorsun, ne utanmaz, arlanmaz, yüzsüz şeysin sen be. Gir nereye istiyorsan bize ne.
    her iki sıfat da sende var...bak bakalım geçmişte nasıl da karı gibi arkamdan konuşmuşsun...biraz adam ol yahu..iki keredir söz veriyorsun beni banlamadın daha...benim yorumlarıma cevap verme demiştim...utanmaz arsız seni....

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    her iki sıfat da sende var...bak bakalım geçmişte nasıl da karı gibi arkamdan konuşmuşsun...biraz adam ol yahu..iki keredir söz veriyorsun beni banlamadın daha...benim yorumlarıma cevap verme demiştim...utanmaz arsız seni....
    Her türlü karaktersizlik var sende ne söylesem aynı şeyleri bana yazıyorsun. Arkandan konuşan yok. Utanmazın, yüzsüzün kralısın. Yorum yazmıyorsun bana yazıyorsun çünkü, banlamadım. Edepsizlik etme de kes artık.

Yeter ortaklar Bi son verin bu muhabbete. Yakışık olmaz daha ilerisi.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Her türlü karaktersizlik var sende ne söylesem aynı şeyleri bana yazıyorsun. Arkandan konuşan yok. Utanmazın, yüzsüzün kralısın. Yorum yazmıyorsun bana yazıyorsun çünkü, banlamadım. Edepsizlik etme de kes artık.
    iki ayda 10 yorum yapmışsın burayı sahipleniyorsun çakal seni..yüzsüzlüğün kralı sende..senin gibiler pavyonlarda dansöz diye oynatılmalı...buradan duyrulur dansöz ihtiyacı olana şapkalı red kit uygundur..

dedikodumu yaptığın yorumlarını da seni banladım dediğin yorumlarını da yüzüne vursam yine utanmazsın...yazdıklarını bile inkar ediyorsun...ayıp sana..adam değilsin...

Sayfa 746/852 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •