Sayfa 747/852 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon
Arama sonucu : 6810 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Haklısın senin gibiler dağdan gelip bağdakini kovuyor. Hala gevezelik yapıyor, sayfalarca yazıyorsun. Hiç bir yeri sahiplendiğimiz yok, aksine senin sahiplenmene karşı çıktığımdan yazıyorum. Senin hayat hikayelerin ne beni ne de bir başkasını ilgilendirmiyor. Senden başka ne alıp ne sattığını nerden alıp sattığını yazan yok. Hisse hakkında bir şey bildiğin de yok, yazıyorum deyip atıp tutuyorsun. Ne birleşmeden haberin var ne Brf den. Megaloman sorunlu bir kişiliksin. İtibar edinmeye çalışıyorsun bu ortamlarda, umarım amacına ulaşamazsın.
    Cahil ile sohbet etme boş laf olur kendini alim sanır demişler. Sana ayırdığım vakte ve buradaki arkadaşların vakitlerine yazık.
    Bu son mesajım istersen sabaha kadar yazmaya devam et, bundan sonrasında senin yazılarını ben görmeyeceğim, engelliyorum.
    Arkadaşlara da tavsiye ediyorum, bunun gibi tiplere lütfen prim vermeyin. Bir şey paylaşmak isteyen adam zaten 8-10 cümleyle anlatır. Bu kadar çok yazıp bir şey bildiğini sandırtmaz.
    alsana senin yorumun çakal seni..bak nasıl da seni engelliyorum demişsin...şimdi bu tokat gibi alıntıdan utanmazsın biliyorum...şimdi de karı gibi diğer dedikodu yaptığın yorumunu yüzüne çarpacam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    iki ayda 10 yorum yapmışsın burayı sahipleniyorsun çakal seni..yüzsüzlüğün kralı sende..senin gibiler pavyonlarda dansöz diye oynatılmalı...buradan duyrulur dansöz ihtiyacı olana şapkalı red kit uygundur..

dedikodumu yaptığın yorumlarını da seni banladım dediğin yorumlarını da yüzüne vursam yine utanmazsın...yazdıklarını bile inkar ediyorsun...ayıp sana..adam değilsin...
    Çocuk gibi ettiğin laflara bak. Bir yeri sahiplendiğim yok, aksine senin sahiplenmelerine insanları kandırmalarına itiraz ediyorum. Yüzlerce saçma sapan sayfalar doldurmaktansa, kısa net ve az yorumu yeğlerim.
    Senin keseceğin yok, ben yazmayı kesiyorum. Anlayan anladı zaten kimin ne olduğunu...

3. Arkadaşlar endeks artıya geçmiş 103 bine vurdu 16;35 i gören kağıt gün için endeks artıya dönmesine rağmen yine eksideyiz . Bıktık artık nedir bu kapışma arkadaş üzüm yemeye bakalım varsa katkı yapacak buyursun yapsın

4. Ben şöyle okuyorumda REDKİD efendi senin karın ağrın nedir arkadaş anlamadım gitti herkes ağzını da bozmaya başlamış sıkıştığında ağzını bozan tek millet bizmiyiz acaba şu dünyada merak ediyorum . Herkesi sükunete davet ediyorum madem forumlar katkı verme ve katkı alma yeri asli duruma dönelim lütfen

5.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Arkadaşım, hele önce bir 16'lı rakamlar, sonra da 20'ler gelsin bak nasıl doluyor buralar. Hele ki ara ara gelip sayfalarca yazan o malum şahıslar. Şimdi pek kimsenin elinde yok. O zaman bollaşırlar, eee nede olsa grafiğin üstünden almış olurlar, tedirginliklerinden haber aramaya gelirler. Tabii sözlerim bu tahtanın müdavimlerine değil.
    işte çaktırmadan karı gibi laf soktuğun bir yorumun...zaten sana yakışanı yapmaktan geri durmuyorsun...bu sana senin yorumun ile ikinci utanma tokadı...tabi şamar oğlanına da dönsen yine utanmazsın biliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. çakallığa ve karı gibi dedikoduyu af etmem..ben de artık kimseyi rahatsız etmemek adına susuyorum...ama bir gözüm de burda ...çünkü kaypaklar her zaman fırsat gördüğünde arkadan hançerlemeyi biliyorlar..

7.  Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Çocuk gibi ettiğin laflara bak. Bir yeri sahiplendiğim yok, aksine senin sahiplenmelerine insanları kandırmalarına itiraz ediyorum. Yüzlerce saçma sapan sayfalar doldurmaktansa, kısa net ve az yorumu yeğlerim.
    Senin keseceğin yok, ben yazmayı kesiyorum. Anlayan anladı zaten kimin ne olduğunu...
    aynen anladı.....taktir milletindir..

8. Bu tartışmanın gereği yok arkadaşlar.Sanal alemde kötü söz havada kalır.Bizler ile bilgi ve tecrübelerinizi paylaşın bir sonraki yorumunuzu zevkle okuyalım.

Yatırım Önerisi Değildir...

Sayfa 747/852 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •