Sayfa 752/851 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802 ... SonSon
Arama sonucu : 6808 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tahtacı beklenti gerçekleşti ayağına satışa geçmiş görünüyor...banvit bu gün ekside..ayrıca bir şeye de dikkat çekmek istiyorum..normalde tavukların en iyi ciro ve karları ikinci ve üçüncü çeyreklerde oluyordu..ikinci çeyrek gerçekten de iyi geldi ama bu aralar marketlerde tavuk fiyatlarının düştüğünü gözlemliyorum..bu durum olumlu değildir..normal şartlarda ta son bahara kadar fiyatların diri olması lazımdı...biraz erken gevşedi diye düşünüyorum..

neyse dostlar ben hepinize hayırlı kazançlar diliyorum..umarım en doğru kararı verirsiniz...
    2 çeyrek Beklentinin uzeri geldi, Spek yalandan yere beklenti gerçekleşti adına baskı yapıyor.tahminim 20 li rakamlar gelecektir.kontrollu beklemedeyim.Tavsiye tut...

Yatırım Önerisi Değildir...

2. Bilanço süper, rakamların 30.06 itibariyle olduğunu düşünürsek, 9 aylığı da bu rakamın daha da üzerinde bekleyebiliriz.
    Uzun süren beklentisizlik dönemi bitti. Artık bir çok şey zihinlerde acaba? diye dolaşmaya başladı. Güzel şeyler oluyor görünüyor...
     Alıntı Originally Posted by Red Kid Yazıyı Oku
    Birde BRF'in nasdaq, nyse'ye mali tablo son gönderme tarihi 09.08.2019 gibi duruyor. Bu nedenle Banvit bilançosunu bu akşam, hadi bilemedik yarın açıklayabilir zannediyorum.

E5803 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugün Gedik silmiş süpürmüş 340bin net alışta. Pastayı yorumlayabilecek var mı

4.  Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    2 çeyrek Beklentinin uzeri geldi, Spek yalandan yere beklenti gerçekleşti adına baskı yapıyor.tahminim 20 li rakamlar gelecektir.kontrollu beklemedeyim.Tavsiye tut...

Yatırım Önerisi Değildir...
    kontrollü olmakta fayda var..bu gün ısrarla 16 nın üzerinde tutmaya çalıştılar...öyle çok büyük realizasyonlar olmadı..bir ara 15,25 e kadar gevşediyse de tekrardan toparladı...ben doğru karar vermenizi diliyorum..

ben ne al derim , ne sat derim nede tut derim...al ve tutu geçmişte söylemiştim..sat kararı ise sizindir...buna bir şey diyemem..gerisi de artık kısmettir..kimisi az nasiplenir kimisi çok..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Sanki bir kipirti var gibi altlardan sert yukari sekip gidermiyiz acaba?

6. Madem oyle iste boyle.. 124 milyon sadece 3 aylik rekor kâr begenilmediyse bizde 3. Ceyregi fiyatlamaya baslariz. Bir 125 milyonda bu ceyrekte aciklarsa eder sana yaklasik 235 milyon toplam 3 ceyreklik kâr. Yilsonu en kotu 300 milyonu geceriz yani. Bereket versin deriz boyle sanayinin ve buyumenin dusuk gelecegi bir yil icin.

7.  Alıntı Originally Posted by biltigin Yazıyı Oku
    Bugün Gedik silmiş süpürmüş 340bin net alışta. Pastayı yorumlayabilecek var mı
    200.000 lotu TEB'e (hakim ortağın kurumu) virmanlamış. Kottan çıkış çalışmaları bence. Kalanı toplamak için yataya mı sararlar, yukarı mı sürerler onu kestirmek zor.

8. Kottan çıkış için yeterli lot ellerinde yok mu zaten?

Sayfa 752/851 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •