Sayfa 832/851 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842 ... SonSon
Arama sonucu : 6808 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: BANVT - Banvit

2. https://gidatarim.com/gida/sut-sekto...r-c163204.html

Yukarıdaki haberin üzerinden 1,5 ay geçti. Tarım ve Gıda Bakanlıkları karşılıklı anlaştı dendi ama hala ses soluk yok. 1,3 milyarlık bir pazara adım atıyor olmak tavukçuluk sektörü için çok kıymetli bir gelişme olmalı ama beklemekten ağaç olduk.

3. Ne güzel bir hisse almışız, neredeyse benden başka yazan yok , benden başka alan yok sanacağım. Başakşehirin tek taraftarı gibi trübün showmu yapsam😃.

Kendi yazıma kendim cevap yazmakta eğlenceli aslında. Birde şu spek efendi artık nazlanmasa da götürse yada düşürse de kurtulsak. Batacaksak batalım, çıkacaksak çakalımda ne olacağımızı bilelim artık.

Çin işi var diye girdiğimiz hissede kördüğüm olduk kaldık. Bir arkadaşım Kent i satıp girdi buraya. Düşünmesi bile kötü. 30 maliyetle bekleyenlere sabır diliyorum benim gibi.

Kurban bayramında horoz kesecek hala getirdiniz yatırımcınıza sevgili şirket yöneticileri. Sizler büyük bir tebriği hak ediyorsunuz.

Son bir ayda Emeklilik Fonları toplamış vakalım bizde emeklilik vaktine kadar mı bekleyenlerden olacağız.

Borsa 120.000 oldu hatırlatmak isterim spek efendi. Bunun birde düşüşü olacak.
    Her halde düşüşe ayak uydurursun utanmadan.

4. Borsa tepetaklak oldu,Banvit 26.50 den22.50 gördü,Bir yorum yazan yok.

Yatırım Önerisi Değildir...

5. Yorum yazacak hal kalmadı. Çıkışa ayak uydurmayan hissemiz, düşüşe dayanamayıp tabanı gördü. Gün sonu yine de çok şükür eksi kapatmadı. Şu Çin’e tavuk eti ihracatı konusu bir netleşse de zararımızı çıkarsak bari. Kârı geçtik artık. Geçenlerde CEO nun dediği organik yada inorganik olarak büyümek istiyoruz dediği birleşme yada satın alma yoluyla büyüme olursa kaymaklı ekmek kadayıfı olur

6.  Alıntı Originally Posted by Levent48 Yazıyı Oku
    Yorum yazacak hal kalmadı. Çıkışa ayak uydurmayan hissemiz, düşüşe dayanamayıp tabanı gördü. Gün sonu yine de çok şükür eksi kapatmadı. Şu Çin�e tavuk eti ihracatı konusu bir netleşse de zararımızı çıkarsak bari. Kârı geçtik artık. Geçenlerde CEO nun dediği organik yada inorganik olarak büyümek istiyoruz dediği birleşme yada satın alma yoluyla büyüme olursa kaymaklı ekmek kadayıfı olur
    Hocam zararın nedir bilmiyorum ama biz 22 den 9,5 gördük iki sene bekledik bu sırada birazını kaptırdık ve hedefimiz 30 iken tam çıkamadık.Sonucta reel olarak üç senedir bekliyoruz ve 40 olursa kara geçeceğiz.Ky nin tek gücü UV olmakmis. .

7. ihraç beklentisi olan kağıdımızın dolar bazlı en yüksek 8.30 doları görmüş görünüyor. diğer bir çok kağıt bu yıl tarihi zirvelerini tazelediler ve beklenmedik rakamlara gittiler( küçük yatırımcı aklımla beklemediğim rakamlardı bunlar)

malum kağıdımız da geçmiş zirvesini tazelese bile 61 T.L. ye yakın değer ediyor. zirve tazelemek isterse ya da daha üstüne çıkmak isterse bu rakam daha da yükseliyor. yalnızcovid 19 ile ilgili okuduklarımız hisseye biz küçük yatırımcıları da yaklaştırdı.bundan dolayı götürmüyor olabilirler....y.t.d.
    Son düzenleme : docktor4462; 10-08-2020 saat: 12:24.

8. Blanco nezaman arkadaşlar.

Sayfa 832/851 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •