Sayfa 762/852 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812 ... SonSon
Arama sonucu : 6809 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. ortada tek gerçek gözüküyor herkesin iddasınıda tez ini de ...çizgi sini de hani çizip atıyorlarya ..temel inide çöp e attı değilmi sevgili değerli ortaklar değerli yatırımcılar
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar

2.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu ortamda hisse yıkmak için gazcı çok olur bu hissede önceki zamanlarda da gördük..
    galiba kendinden bahsediyorsun ...sende iddanı ortaya koy ...çöp oluyormu olmuyormu görelim .....fiyat ..11.90...neyi görüyorsun ...bilançoyu görüyorsn değilmi ..tekniği ve temel i değilmi ...hadi bildiğini ve bilgini ortaya koy da sevgili ortak lar ve değerli yatırımcılar faydalansın......öyle ortaya ....farazi konuşma konuşu yorsanda ...geçerli bi tez koy ....öyle boş salata satmayın
    yazı ve yorumlarım ve grafiklerim ve analizlerim...yatırım tavsiyesi değildir ve yatırm kapsamı dışındadır..ve yatırım niteliğinde değildir.... yatırım yapmak istiyenler...ülkemizin ....yatırım kuruluşlarına ve yatırım uzmanlarına ve resmi kurumlarına baş vursunlar

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kontrollü olmakta fayda var..bu gün ısrarla 16 nın üzerinde tutmaya çalıştılar...öyle çok büyük realizasyonlar olmadı..bir ara 15,25 e kadar gevşediyse de tekrardan toparladı...ben doğru karar vermenizi diliyorum..

ben ne al derim , ne sat derim nede tut derim...al ve tutu geçmişte söylemiştim..sat kararı ise sizindir...buna bir şey diyemem..gerisi de artık kısmettir..kimisi az nasiplenir kimisi çok..
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tahtacı beklenti gerçekleşti ayağına satışa geçmiş görünüyor...banvit bu gün ekside..ayrıca bir şeye de dikkat çekmek istiyorum..normalde tavukların en iyi ciro ve karları ikinci ve üçüncü çeyreklerde oluyordu..ikinci çeyrek gerçekten de iyi geldi ama bu aralar marketlerde tavuk fiyatlarının düştüğünü gözlemliyorum..bu durum olumlu değildir..normal şartlarda ta son bahara kadar fiyatların diri olması lazımdı...biraz erken gevşedi diye düşünüyorum..

neyse dostlar ben hepinize hayırlı kazançlar diliyorum..umarım en doğru kararı verirsiniz...
    en son ağustos aylarında bu iki yorumu yapmış idim...bu gün banvite gözüm ilişti...hisse çok sert düşmüş görünüyor...en son yorum yaptığımda 16 tl civarlarında idi...banvitin en iyi ciroları ve karları ikinci ve üçüncü çeyreklerde idi..birinci ve son çeyrek ise birbirine genelikle paralel geliyor...

umarım doğru kararlar vermişsinizdir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Patrondan onayi onden al savas dumeniyle aciga satisi yap milleti magdur et. Allah buyuk plani en buyuk olan odur.

5. iyiki bu yşamın içinde ....şu ..hayal ve hülya denen kavram var ....yoksa hiç çekilmezdi

6. Aynen ortak, bir daha anladık ki bu ortamda teknik, destek şu bu hava civa... Allahtan sabırlıyımdır, yine uzun bir yol var gibi ömümüzde... Ekleme yapardım buralardan ama inan hiç güvenim yok.. Düşen bıçak tutulmaz. Paniksiz bekleyip göreceğiz... Herşey normal şartlar altında geçerli, bu tarz durumlarda genelde herşey çöp oluyor.
     Alıntı Originally Posted by 7 başak Yazıyı Oku
    meraba...seninde hikayeni çöp etti...seninde teknik işe yaramadı değilmi çünkü öyle gözüküyor
    LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by patientofborsa Yazıyı Oku
    Aynen ortak, bir daha anladık ki bu ortamda teknik, destek şu bu hava civa... Allahtan sabırlıyımdır, yine uzun bir yol var gibi ömümüzde... Ekleme yapardım buralardan ama inan hiç güvenim yok.. Düşen bıçak tutulmaz. Paniksiz bekleyip göreceğiz... Herşey normal şartlar altında geçerli, bu tarz durumlarda genelde herşey çöp oluyor.

LYA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bence bu hissenin o kadar düşmesi olagan bir durum degil göstergeler herşey bu kadar düşmemesi gerektigini söylüyor ama nedense spek yavv saakkk gı savas bahanesini kullanarak aşagılara çekiyor ytd

8.  Alıntı Originally Posted by 7 başak Yazıyı Oku
    iyiki bu yşamın içinde ....şu ..hayal ve hülya denen kavram var ....yoksa hiç çekilmezdi
    patron ve uşağı dik duramıyorsa ne yaparsan yap boş bu devirde dürüst kimse kalmamış herkes kendine dogru çekiyor hadi 10 lira oldu 1 ay bekledik 3 ay daha bekleriz ama sonra ana avrat bacı kız söverler deger mi oda ayrı bir konu ytd

Sayfa 762/852 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •