Sayfa 367/852 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 6811 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. boyle bir sey olacak diye bir kesin bir sey yok

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. öyle bir şey olmaz

3. ytd degildir

4.  Alıntı Originally Posted by abakus Yazıyı Oku
    bir seyler var anlamis degilim 11000 lotu 5500 lota dusurdum bu yuzden

Neden düştüğü ortada
    Herkes senin modunda satista
    Spek puslu havayı sever
    Bilanço iyi mi kotumu risk burda.YTD

5. 4Ç Kar rakamı 20 milyon gelmeli ki şu anda bulunduğu fiyatta olsun kağıdın ederi. 20 milyon da satışlarına göre cok düşük kalır ve imkansız diye düşünüyorum, 100 milyon ve üzeri gelecek şekilde kendi capimda pozisyon açtım. 20 altındaki her rakamda da kademeli artırmayı düşünüyorum.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçer gider herkes, hikayelerdir geriye kalan...

6. neden bu fiyatta sorusunun cevabı : 300 kar gelse 50 de tedarikçilere hakkediş artışı yapılsa 250 yıllık kar desen hisse başı 2,5 X8=20 tl. piyasa böyle düşünür. para girince de söyle düşünür: 100 çeyreklik kar var X4 desen 400, 50 de finansal giderlerden tasarruf olsa hadi 50 de tedarikçilere versen = 400 yani hbk 4X8=32, ooo bir de ihracat artıyor oo bir de fiyatlar yükseldi oooo bir de temettü var e 40-50 oldu. (tedarikçi maliyeti artınca bence fiyatlara da yansıyacak). o yüzden kar düzgün gelsin gerisi gelir.

7. Bir arkadaş sürekli iş yatırım neden satıyor diye şikayet ediyordu. Bende bugün satar yarın alır önemli değil diye cevap yazmıştım kendisine. Ama gelinen nokta da arkadaşa hak veriyorum artık. Çünkü 24 tl lerden buralara öncelikle iş yatırım sonrada yatırım finansın satışlarıyla geldi ve halen de satış ve baskıya devam ediyorlar. Takaslarda 3. sırada iş yatırım 4. sırada yatırım finans var. Ve büyük ihtimal ikisi de patronun mallarını baskı amaçlı kullanıyorlar. Nasıl bir plan var kafalarında bilemiyoruz sinirleri çok zorluyorlar artık.

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bir arkadaş sürekli iş yatırım neden satıyor diye şikayet ediyordu. Bende bugün satar yarın alır önemli değil diye cevap yazmıştım kendisine. Ama gelinen nokta da arkadaşa hak veriyorum artık. Çünkü 24 tl lerden buralara öncelikle iş yatırım sonrada yatırım finansın satışlarıyla geldi ve halen de satış ve baskıya devam ediyorlar. Takaslarda 3. sırada iş yatırım 4. sırada yatırım finans var. Ve büyük ihtimal ikisi de patronun mallarını baskı amaçlı kullanıyorlar. Nasıl bir plan var kafalarında bilemiyoruz sinirleri çok zorluyorlar artık.
    Ben katılmıyorum bu görüşe
    Isyatirimda satilanlar sabırsız Ky.dir
    Spek ne kadar ky 'den toplarsa
    trend daha rahat yukarı döner.YTD

Sayfa 367/852 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz