Sayfa 119/853 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 945 - 952 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. 24 den düştümü milletin dedigi gibi olsaydı 20 bile duramazdı bir süre buralarda gezinir

Alıntı Originally Posted by YAY Yazıyı Oku
    alaka?????

2. Banvit bu, rahat olun. + la kaparsa kimse tutamaz.

3. Burada bir kaç kişi var verisel olarak yorum yapan . Lütfen diğerleride o şekilde yapsın yada hiç konuşmasın

Alıntı Originally Posted by ewren Yazıyı Oku
    Burada bir kaç kişi var verisel olarak yorum yapan . Lütfen diğerleride o şekilde yapsın yada hiç konuşmasın
    aynen.katılıyorum...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by otomasyoncu Yazıyı Oku
    banvit bu, rahat olun. + la kaparsa kimse tutamaz.
    yaw abıcım kac gundur telas yapan uyuyamadım dıyen ne olacak dıye herkese soran sen mı rahat olun dıyorsun? Valla saka gıbısınız ya. Burda cok fazla bos konusan var ıyı veya kotu . ılgınc bır topıc dogrusu.....
    Yazdıklarım hıcbır sekılde yatırım tavsıyesı degıldır. Tamamen saçmalamadır.
    Yatırım Tavsiyelerini sadece Yatırım Danışmanlığı Yetki Belgesine sahip olan kurumlardan alınız.

Alıntı Originally Posted by husomacit Yazıyı Oku
    yaw abıcım kac gundur telas yapan uyuyamadım dıyen ne olacak dıye herkese soran sen mı rahat olun dıyorsun? Valla saka gıbısınız ya. Burda cok fazla bos konusan var ıyı veya kotu . ılgınc bır topıc dogrusu.....
    aynen :) katılıyorum
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by husomacit Yazıyı Oku
    Katiliyorum.

8. Analizci Arkadaslar, rakamlarla bi degerlendirme yapabilirmisiniz. Alim satim ve hacim islemleri icin. Gelecek icin Ytd olmayan ongoruleriniz nelerdir. Benim gibi cahillerin susup sizin gibi uzmanlarin Konusma zamani. Saygilar....

Sayfa 119/853 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •