Sayfa 602/852 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum yanlış anlaşıldıysak özür diliyoruz..amacımız burada arada bir eğlenmektir...yoksa her türlü insana saygım sonsuz...kibir ve gurur şeytandandır...:)
    Sıkıntı yok. Rahat olun. Her şey geçici. Önemli olan bunun farkında olabilmek.

Dövizin bu gidişatı 2.çeyrek bilanço için de hevesimi kırmaya başladı. Seçime kadar böyle olacağını düşünürsek eğer ve başka da haber çıkmazsa olumlu yönde, 6 ay öncesinin fiyatları zor gibi geliyor bana. Ama ciddi bir ihracat, müşteri bağlantısı, brf de olumlu gelişmeler, vs... adımlar ibreyi yeniden yukarı çevirebilir belki. Aksi halde asansör hissesi oluruz.

2. Daha ne beklentisi içindesiniz bilancoyu fiyatladi bedelsiz de yok temettü de yok ne bekliyorsunuz ki hâlâ 15000 zararla çıktım artık dayanacak güç kalmadı maliyeti benim gb olup çık.ayanlara allah kolaylık versin

3. 1 yıldır ara ara alıp satarım. Şunu anladım. Asla çok lot almayacaksın. Hemen basıyorlar maalesef ki çıkmana da izin vermiyorlar. Sonuç: Bi sürü zarar...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Haberde banvitin ismi gecmiyor gordugum kadariyla..bu pozitif ayrismasini saglar mi acaba

Sent from my iPhone using hisse.net

6. Keko kardeş, bilanço için 10 mayısı beklerler mi? Tarih net mi nezaman gelecek? Beklentin ne

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

7.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Keko kardeş, bilanço için 10 mayısı beklerler mi? Tarih net mi nezaman gelecek? Beklentin ne

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    geçen yıl son günde yollamış dostlar...bu yıl ne zaman yollar bilemiyorum..bilançosunu merak ettiğim bir kaç hisse henüz bilançoları yollamadılar...bende merakla bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. ayıp ya ayıp
    @İBİLOĞLU
    @TRADE_MANYAGI

Sayfa 602/852 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •