Sayfa 816/852 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826 ... SonSon
Arama sonucu : 6810 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Arkaşlar hedef nedir ben bugün girdim benzer hisseler yüzde 300 yaptı

2. Allah kolaylık versin biz kaç senedir bekliyoruz hedef maliyetimiz.

3. Sayın arkadaşlar,
    Ramazan'ın 1.günü gıda sektöründen 12 hisse tavan oldu. Aşağıda bu konuda bir değerlendirme ve gıda sektöründeki bazı hisselerin 2018 ve 2019'daki Ramazan ayı performanslarını bulabilirsiniz:

http://www.borsanalist.com/ramazan-a...unde-tavanlar/

Bu yıl virüs daha belirleyici tabi.
    Sağlık sıhhat ve bol kazançlar. :)
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

4. Arkadaşlar benim düşüncem Banvit borsadan ayrılacak son 2 senede 25 milyon lot toplayıp dolaşımdan çekmişler. 8.3 milyon kalmış Buda spek ve emeklilik fonlarında inşallah hislerim doğru çıkar YTD

5. Dostum boyle birsey dogru degil yillardir hisse ivme yaptiginda bu ortaya atilir ama bunun gerceklesmesi cok zor. Hissenin speginin elinde yuklu miktarda mal oldugu dogru ama kottan cikacak orani saglayacak kadar degil. Hisseden spekulatif hareketlerle buyuk para kazaniyorlar kottan cikmaya ayrica ihtiyaclari yok. Speginin de benim dusuncem eski gorener ailesinin oldugu.

6.  Alıntı Originally Posted by viscan Yazıyı Oku
    Dostum boyle birsey dogru degil yillardir hisse ivme yaptiginda bu ortaya atilir ama bunun gerceklesmesi cok zor. Hissenin speginin elinde yuklu miktarda mal oldugu dogru ama kottan cikacak orani saglayacak kadar degil. Hisseden spekulatif hareketlerle buyuk para kazaniyorlar kottan cikmaya ayrica ihtiyaclari yok. Speginin de benim dusuncem eski gorener ailesinin oldugu.
    Aynen dostum katılıyorum yoksa bu hisse uçar giderdi banvit görenerler sahibi olduğunda yatırımcısını üzdü ve aynı huyları devam ediyor hisseyi yükseltmemek yatırımcısını süründürmek hep aynı oyun yatırımcı kazanmasın biz kazanalım mantığı ne zamn ki satış haberi çıktı hisse uçtu ve görener ailesi daha zengin oldu ve 28 lerden milletin kucağına bıraktılar hisseyi ve 3 4 yıldır sürunmede inşallah bu devran biter de şunların elindeki lotları alırlar yoksa işimiz boktan pazartesi çıktığı yere gelmez umarım

Hisseye ne zaman gireceğini bileceksin!
    Yatırım tavsiyesi değildir!
     Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Hisse toplu ve tekniği gayet güzel. Şirket sermayesini ikiye katlamış Temel görünüm güzel. Şu an bana göre olması gereken fiyat en az 30 tl ve üzeri. Ucuz kalmış .
    Bir kaç gün burdayım. Bu gün yarın 21 22 olur mu acaba diye geldim. Nihayi hedefi 27 tl civarı gibi duruyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.
    Bol kazançlar arkadaşlar.
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cuma alan satan verecek arkadaş varmı

Sayfa 816/852 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •