Sayfa 675/852 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 6814 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: BANVT - Banvit

son kurşumu attım.
    kendisi bilir.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Bugün gün sonuna doğru gelen alımlar yarın açılışta sert bir hareketin habercisi olabilir.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sektörde sıkıntılar devam ediyor ve bu durum banvit gibi güçlü şirketler için yeni fırsatlar doğuruyor diye düşünüyorum.

https://m.dunya.com/amp/gundem/iki-m...-haberi-438159

İki milyon civciv açlıkla karşı karşıya

Mersin’in Tarsus ve Çamlıyayla ilçelerinde bulunan tavuk kümeslerindeki civcivler bir süre önce Adana’daki bir tavuk firmasının iflasını vermesiyle birlikte açlıkla karşı karşıya kaldı.

27 Ocak 2019 22:02

Mersin’in Tarsus ve Çamlıyayla ilçelerinde bulunan tavuk kümeslerindeki civcivler çözüm bulunmazsa açlıktan telef olacak.
    Sahadaki kümeslerde bulunan yaklaşık iki milyon civciv için 15 gündür yem göndermeyen firma 200 bin civcivin açlıktan telef olmasına neden oldu. Açlıktan birbirini yemeye başlayan civcivlerin tamamının yem gelmediği taktirde telef olacağı söylendi.
    Her gün telef olan civcivleri çuvala doldurup atmaktan üzüntü duyan kümes sahibi Sabire Eren, ağlayarak “Hayvanların aç susuz öldüğüne yanıyorum, ağzıma ekmek alsam boğazımda kalıyor, bu hayvanların günahı ne, anlayamadım beni yıllardır böyle bir şey görmedik” derken gözyaşlarını tutamadı.
    Yemliklerin boş olduğu görülürken, besici de imkanı olmadığı için çözüm bulamıyor.
    Doruk köyü muhtarı Mustafa Borluoğlu, ”Firmanın göndermiş olduğu civcivler ölmeye başladı, civcivler geleli 15 gün oldu bir sefer yem gelmedi. Kendi imkanımızla bu kadar yapabiliyoruz.İmkanlar el vermeyince civcivler telef oldu. Cumhurbaşkanımızdan devletimizden yardım istiyoruz, vatandaşların tarım kredi ve bankalara borcu olan bu insanlara yardım edilmesi lazım. Bir papağan kadar bu tavuk üreticilerinin değeri kalmadı, sahada 2 milyon hayvan var bunların hepsi ölüme terk edildi” dedi.

4. Forumun son dönemde ki sessizliğini hayra yormak ıstiyorum.

20 tl üzeri çok kalabalıktı buralar. (Ben dahil) Şimdi fiyat 10-11 tl ve forumda kimse yok. Bu borsa böyle birşey işte.

Fiyat hiç birşeydir algı herşey.

Banvit dün düştün , bugün daha niye düşersin , hiç güvenilir yanın kalmadı ne verdinde 2 gündür alıyorsun , unuttunmu 20 lerden geldin , ayıp ayıp çok ayıp.

bu eşeğe çok binmeyeceksin.
    ya üstünden atmaya çalışıyor ya da altına almaya
    son yıllarda karakteri bu
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Forumun son dönemde ki sessizliğini hayra yormak ıstiyorum.

20 tl üzeri çok kalabalıktı buralar. (Ben dahil) Şimdi fiyat 10-11 tl ve forumda kimse yok. Bu borsa böyle birşey işte.

Fiyat hiç birşeydir algı herşey.

Güzel yorum "fiat hiçbi şeydir algı her şey "

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

8. Bu hissenin speki tam bir oraspu çocuğu ...ytd..

Sayfa 675/852 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •