Sayfa 646/853 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon
Arama sonucu : 6821 madde; 5,161 - 5,168 arası.

Konu: BANVT - Banvit

+%5 yap bas aşşağı çok ayıp , yapma böyle tavuklarına şarbon bulaşır yoksa kaldıramassın bir daha kafayı.Güzel Banvit , güzel spek zıplat yukarı yakışmıyor bu hareketler.

2. ne gündü ama, aşağıdan al, yukarıdan sat yaptı spek peh peh peh.

Spek hadi yine yap bakalım aşağıdan al , yukarıdan sat , nah nah nah

4. Bu haber doğru mu. Kanat ne zaman 7 tl idi.....

Türkiye Kasaplar Odası/Yardımcı: Beyaz ete 9 ayda %200'ün üzerinde zam yapıldı

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; Türkiye Kasaplar Odası Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı, döviz kuru üzerinden tavukçuluk sektöründe fırsatçılık yapıldığını iddia etti.

Yardımcı, beyaz ete 9 ayda yüzde 200'ün üzerinde zam yapıldığını söyledi.

Osman Yardımcı, Döviz kuru üzerinden tavukçuluk sektöründe fırsatçılık yapanlara tepki gösterdi. Tavuk eti fiyatının kırmızı et fiyatlarıyla yarıştığını vurgulayan Yardımcı, "Bunun adı fırsatçılıktan başka bir şey değil. Devletin buna dur demesi gerekir" dedi.

Tavuk eti fiyatlarına her hafta zam geldiğini, 9 ayda yüzde 200'ün üzerinde zam yapıldığını söyleyen Yardımcı, "Tavuk göğsünün fiyatı 2 hafta önce 18, bir hafta önce 22 liraydı. Bugün sadece bize gelişi 28 lira oldu. Ocak ayında 10 liraydı. Tavuk kanadının kilosu ocak ayında 7 lira 70 kuruşken bugün 21 lira. Kırmızı ete 1 lira zam geldiğinde ülke ayağa kalkıyor" diye konuştu.

Yardımcı, kırmızı ete 4 lira zam geldiğini fakat yarısını fiyatlara yansıtarak vatandaşa yardımcı olmak istediklerini belirtti. Tepki göstermekten başka bir şey yapamadıklarını söyleyen Yardımcı, "Esnafa satma diyemeyiz. Büyük marketlerin satışını durdurmamız imkansız" şeklinde konuştu.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu haber doğru mu. Kanat ne zaman 7 tl idi.....

Türkiye Kasaplar Odası/Yardımcı: Beyaz ete 9 ayda %200'ün üzerinde zam yapıldı

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; Türkiye Kasaplar Odası Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Kasaplar Odası Başkanı Osman Yardımcı, döviz kuru üzerinden tavukçuluk sektöründe fırsatçılık yapıldığını iddia etti.

Yardımcı, beyaz ete 9 ayda yüzde 200'ün üzerinde zam yapıldığını söyledi.

Osman Yardımcı, Döviz kuru üzerinden tavukçuluk sektöründe fırsatçılık yapanlara tepki gösterdi. Tavuk eti fiyatının kırmızı et fiyatlarıyla yarıştığını vurgulayan Yardımcı, "Bunun adı fırsatçılıktan başka bir şey değil. Devletin buna dur demesi gerekir" dedi.

Tavuk eti fiyatlarına her hafta zam geldiğini, 9 ayda yüzde 200'ün üzerinde zam yapıldığını söyleyen Yardımcı, "Tavuk göğsünün fiyatı 2 hafta önce 18, bir hafta önce 22 liraydı. Bugün sadece bize gelişi 28 lira oldu. Ocak ayında 10 liraydı. Tavuk kanadının kilosu ocak ayında 7 lira 70 kuruşken bugün 21 lira. Kırmızı ete 1 lira zam geldiğinde ülke ayağa kalkıyor" diye konuştu.

Yardımcı, kırmızı ete 4 lira zam geldiğini fakat yarısını fiyatlara yansıtarak vatandaşa yardımcı olmak istediklerini belirtti. Tepki göstermekten başka bir şey yapamadıklarını söyleyen Yardımcı, "Esnafa satma diyemeyiz. Büyük marketlerin satışını durdurmamız imkansız" şeklinde konuştu.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    Bu arkadaşın tavuk piyasasından haberi yok. Nasıl böyle bir koltukta oturur anlamak mümkün değil.

Yahu bu sektörün işleyişi bu. Bütün tavuk firmaları kış aylarında talep azlığından zarar yazar. Etiket fiyatları hep maliyetin altıdır. Yazın da talep çok olur, kar yazarlar. Yıl ortalamasında karı zararından çok olan ayakta kalır. Adam zararına satarken iyi de kar yapmaya başlayınca mı fırsatçı oluyor.

Daha derine girmek istemiyorum ama bunlara inanan da vay be firmalar vatandaşı nasıl soyuyor diyenler çıkıyordur. Yazık.

6. Battık mı?

Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bu kağıdı tanımayan benim gibi zarar eder.20 den 10 lara indirdi.Oysa her her tavanda veya yüzde 10 kar realizasyonu yapsaydım zarar yerine iki kat kardaydım.YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by Er_Man Yazıyı Oku
    Bu kağıdı tanımayan benim gibi zarar eder.20 den 10 lara indirdi.Oysa her her tavanda veya yüzde 10 kar realizasyonu yapsaydım zarar yerine iki kat kardaydım.YTD.
    Nasıl yani

ASUS_Z00LD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 646/853 İlkİlk ... 146546596636644645646647648656696746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •