Sayfa 236/853 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 6821 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Valla aramızdq 23.10 la tek kurşun atan var. Yükselcek 23.10 u geçicek de adam kâr edicek. Hikâye valla bu hisse

2.  Alıntı Originally Posted by pentagr Yazıyı Oku
    Valla aramızdq 23.10 la tek kurşun atan var. Yükselcek 23.10 u geçicek de adam kâr edicek. Hikâye valla bu hisse
    şu anki davranışları ile bize 23,10 geçilmez gibi görünüyor...ama vakti geldiğinde o rakamların çok komik kaldığına şahit olacaksınızdır...yeterki bir ky olarak aylarca sabır etmeyi öğrenelim...özelden bir dostumuz ile görüştük sermayesi kuşa dönmüş...her girdiği hisseden zarar yapmış..bu tür zararlara uğramamak için ky seçici olmalı...kaliteli hisselerde sabır etmeyi öğrenmeli..

illaki sıkıldınız ve hisse değiştirmek istediniz o vakit alacağınız hisse yine kaliteli olmalı...spek hisselerine hiç bulaşılmamalı...bunları nereden biliyorum ?? elbette kendimden dostlar...öyle davranarak iki adet sermayemi kayıp etmiştim...son sermayemde artık kazanmayı öğrendik...işin sırrı sabırdır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Şu Merrill bu kadar düşük marjda bile kar edebiliyor ya ben ona yanıyorum.. Azar azar da olsa yabancıları görmek güzel..

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 2 senede çok iyi borç ödemiş ve karlılığı böyle devam ederse kısa sürede borçsuz bir sirket bile görebiliriz.

5. Sn keko 10 Şubat bilançoların gelme zamanına kadar bizim banvit kaça gider
    Sence

6.  Alıntı Originally Posted by Elmalı34 Yazıyı Oku
    Sn keko 10 Şubat bilançoların gelme zamanına kadar bizim banvit kaça gider
    Sence
    28-30 ları tekrardan test eder diye düşünüyorum...eğer gelecek çeyrek karları tekrardan 100 ve üzeri karlar olursa o vakit de artık 32-35 lerde yeni bir zirve yapar ama asıl fiyatlamayı (tabi birinci çeyrekte yine 100 ve üzeri kar açıklarsa ??? ) temuz aylarında 40-50 aralıklarına kadar giderek yapacak diye düşünüyorum...

bunlar benim kendi düşüncelerimdir ve bu düşüncelerim de on yıllık borsa tecrübesinden süzülmüştür...artık karar da risk de size aittir...umarım sabır eden herkes kazanır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. tik in bu gün tavuk sektörü ihracat rakamları gelecekti..büyük bir ihtimalle iyi gelecek...döviz kurunun yüksek olması karları da çok artıracak görünüyor....döviz esasında yılın ilk 2-3 ayına kadar da yüksek seyreder..2018 birinci çeyrekte dövizin yüksek olmasının avantajını görür sonraki çeyrekte ise baharın getirdiği piknik gezilerinin getireceği yüksek tüketimin olumlu etkisi altına girecek...hatta geçmiş verilerden baktığımızda üçüncü çeyreklerde de bu olumlu hava devam eder....

kısacası banvitte çok umutluyum...her ne kadar 2 lerden buralara çıkmış olsada yaptığı kar bu hissenin daha yukarılarda olmasını gerektiriyor....buda 7-8 ayda %100 prim yapma potansiyeli sunuyor...bu potansiyel de bana göre güzeldir...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tik in bu gün tavuk sektörü ihracat rakamları gelecekti..büyük bir ihtimalle iyi gelecek...döviz kurunun yüksek olması karları da çok artıracak görünüyor....döviz esasında yılın ilk 2-3 ayına kadar da yüksek seyreder..2018 birinci çeyrekte dövizin yüksek olmasının avantajını görür sonraki çeyrekte ise baharın getirdiği piknik gezilerinin getireceği yüksek tüketimin olumlu etkisi altına girecek...hatta geçmiş verilerden baktığımızda üçüncü çeyreklerde de bu olumlu hava devam eder....

kısacası banvitte çok umutluyum...her ne kadar 2 lerden buralara çıkmış olsada yaptığı kar bu hissenin daha yukarılarda olmasını gerektiriyor....buda 7-8 ayda %100 prim yapma potansiyeli sunuyor...bu potansiyel de bana göre güzeldir...
    Teşekkürler sn keko
    Bir arkadaşım da keskinoglu cp piliç
    gibi banvit in satın alma durumu var
    dedi sizce böyle bi durumda banvit
    nasıl olur acaba

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 236/853 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •