Sayfa 507/854 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon
Arama sonucu : 6830 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Kağıt bitmiş inşallah dahada düşmez..:(
    Malesef düşüşe devam..:(
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

2. Temettü falan verme ithtimali var mı? Bedelsiz yada. Banvt beğenmeyen adamlar bilançodan sonra bu niye burada diye şaşırıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    Genel kurul ne zamandı
    Belki internet sitesinde vardır kardeş. Ben zararla çıktım. Bu da gol olmadı yani.. inşallah sen sabrıyın karşılığını alırsın. Hem kristalden hem banvitten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Belki internet sitesinde vardır kardeş. Ben zararla çıktım. Bu da gol olmadı yani.. inşallah sen sabrıyın karşılığını alırsın. Hem kristalden hem banvitten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    sağolasın eyvalah.
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

5. 4 lira düştü sanki c grubu hisse aldık
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

6. KAP *** BANVİT BANDIRMA VİTAMİNLİ YEM SANAYİİ A.Ş. *** BANVT *** Özel Durum Açıklaması (Genel)

BRF SA ile ilgili bilgi

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi : --
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama
    Hakim ortağımız TBQ Foods GmbH'ın dolaylı ana hissedarı BRF SA nın Brezilya daki faaliyetlerine ilişkin olarak bazı
    medya/ sosyal medya platformlarında yer alan haberler üzerine, şirketin genel merkezi tarafından kamuoyu ile
    paylaşılanresmi açıklaması aşağıdaki gibidir, yatırımcılarımızın dikkatine sunarız:Kamuoyuna AçıklamaBRF SA olarak' 5
    Marttarihinde Brezilya Federal Polisi tarafından başlatılan operasyona ilişkin tüm detayları takip ettiğimizi ve
    polisle iş birliği içinde olduğumuzu ortaklarımıza ve kamuoyuna duyururuz.Şirket, üretim ve dağıtım süreçlerinde
    Brezilyadaki ve yurtdışındaki tüm standart ve regülasyonlara uygun olarak çalışmakta, 80 yılı aşkın süredir hem
    Brezilya içinde hem de yurtdışında kalite ve gıda güvenliğine uygun şekilde varlığını sürdürmektedir.Şirket olarak, bu
    süreçte yetkililerle tam bir iş birliği içinde olacağımızı ve müşterilerimiz, tüketicilerimiz, ortaklarımız ve sektörle
    iletişimimizde şeffaflığımızı koruyacağımızı bir kez daha vurgularız.

-KAP-

7. adamlar kapasite artırıyor sanırsam ytd
    https://g1.globo.com/go/goias/notici...mineiros.ghtml
    Ayrıca şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, türkiye üretimi alanında 497 çalışan 30 gün boyunca toplu iş tatillerine devam ediyor. Nedeni, şirkete göre, fabrikanın bir "düzenini yeniden düzenlemesi" dir.

8. o değilde brf kendi ülkesinde bu bilgiye yer veriyorda türkiyede neden bildirimde bulunmuyor onu anlamış değilim oyun içinde oyun hadi bakalım YTD

Sayfa 507/854 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517557607 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •