Sayfa 404/854 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 6830 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Akrep dostum ölü eşek kurttan korkmazmış...banvit ta 28 zirvesinden düşmüştür....üstelik de sürekli artan ciro ,kar ve ihracata rağmen...bu işte bir terslik var...hisse eninde sonunda temel ederine çıkacaktır...bu temel ederi yakında gelecek bilançosuna bakarak öğreneceğiz...

geçmişte ne kadar ciro ve ne kadar kar getirebileceğini az çok hesaplamıştık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. hacim durağan artmıyor.
    Yazdıklarım sesli düşüncelerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Herkes yatırım kararını verirken kendi hür iradesiyle verir.

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Dün 21,73 maliyetle 177.000 lot alan ykb sabahki baskıya dayanamayarak kol kesmiş gibi duruyor. Çünkü sabah ilk 1 saat yine yatırım ve iş satıştaydı ykb yoktu. Sonra baskıya dayanamadı herhalde su goyverdi.

http://
    Ne baskisi baski mi vardi. O kadarcik baski dünde vardi. Ykb 106 bin satti bugun zararina. O satmasaydi zaten bu kadar gerilemezdi. Hatta yatirimcinin dikkatini cekmisti. Iş ve yatirimin baskisina direnilebilirdi. Bence bu kadar basit degil. Hepsi bu oyunun parcasi. Kimse bir gun arayla zararina mal vermez.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. başka hoşuma giden bir şeyi de sürekli artan net kar marjı...bir de azalan borçları...bir de artan ihracatı...:kahkah: sahibi olsa karton hissesi gibi bunu çok yukarılara çıkarırlar...

son üç çeyrektir kar marjı : %6 %11 %17...:) sıkıntı yok dostlar...

ha tek sıkıntı ne olabilir ?? bu hisse yaklaşık bir iki yıl içinde 2 tl lerden 28 tl lere çıktı...fiyat aşağılarda iken bazı ky lar dahi 50-100 bin lotlar alabildiler...bu küçük yatırımcılar şu anda bu hissede küçük bir spek rolüne girmişler...maliyeti aşağıda olanlar ve elinde yüklü malı olanlar elbette %5 -10 a bakmadan satmak isteyebilirler...bu etki de geçtikten sonra hisse güzel bir şekilde ederine çıkacaktır..benim düşüncem budur...

daha önce de söyledim biz öyle 5-10 kat çıkış istemiyoruz....6-7 ay içinde bir kat çıksın yeterdir...biz tok gözlüyüz öyle çok fazlasını istemiyoruz...:kahkah:
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    başka hoşuma giden bir şeyi de sürekli artan net kar marjı...bir de azalan borçları...bir de artan ihracatı...:kahkah: sahibi olsa karton hissesi gibi bunu çok yukarılara çıkarırlar...

son üç çeyrektir kar marjı : %6 %11 %17...:) sıkıntı yok dostlar...

ha tek sıkıntı ne olabilir ?? bu hisse yaklaşık bir iki yıl içinde 2 tl lerden 28 tl lere çıktı...fiyat aşağılarda iken bazı ky lar dahi 50-100 bin lotlar alabildiler...bu küçük yatırımcılar şu anda bu hissede küçük bir spek rolüne girmişler...maliyeti aşağıda olanlar ve elinde yüklü malı olanlar elbette %5 -10 a bakmadan satmak isteyebilirler...bu etki de geçtikten sonra hisse güzel bir şekilde ederine çıkacaktır..benim düşüncem budur...

daha önce de söyledim biz öyle 5-10 kat çıkış istemiyoruz....6-7 ay içinde bir kat çıksın yeterdir...biz tok gözlüyüz öyle çok fazlasını istemiyoruz...:kahkah:
    Bana 50 tl.den aşağısı kurtarmaz😁YTD

6. arkadaşlar bence korkacak hiç bir şey yok tahminimce
    3.050.000.000,00 bürüt satışı var giderleri geçmiş verilere göre düşersek 320.000.000,00 gibi bir kar var ihracat ta artmış varın sizde kendinizce hesaplayın YTD

7. 12/10/2017 hareketinin aynısını yapıyorlar ne YTD

Bilancoya guvenmeyin . 3 ceyrek guzel gelmişti. Sonuç hisseye caktilar.

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 404/854 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •