Sayfa 10/25 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Çeaş ve Kepez de Neler Oluyor

1.  Alıntı Originally Posted by KAVUNCU19 Yazıyı Oku
    demi kardeş batsa diyeceksinki ya efden püfden şirket alırsan böyle olur

devlet eliyle şirkete el konuluyo ve bu devlet vatandaşın hakkını vatandaşa vermiyo

devlet vatandaşını soyarmı ya bu nasıl iş
    .özelleştirme idaresinin,kamu ortaklığının parasını alarak halka arz ettiği hisselere Uzanlara kızıp el koy.......yav bu hakmı revamı......bu dünyadan göçmeden ,iş işten geçip gitmeden bu işte vebali olanlar ellerinden gelen çabayı göstermeli....yoksa cehennem ne güne değilmi ötede.......
    .Yatırım tavsiyesi değildir.....

2.  Alıntı Originally Posted by Dow16 Yazıyı Oku
    .özelleştirme idaresinin,kamu ortaklığının parasını alarak halka arz ettiği hisselere Uzanlara kızıp el koy.......yav bu hakmı revamı......bu dünyadan göçmeden ,iş işten geçip gitmeden bu işte vebali olanlar ellerinden gelen çabayı göstermeli....yoksa cehennem ne güne değilmi ötede.......
    ooooo o zamana kaldıysa dünya peşin ahret veresi

3. devlet çeaşa el koymasaydı bu barajın sahibi olacaktık.

http://finans.mynet.com/haber/detay/...asildi/146860/

4. Ben Cem Uzan Kadar Ahlak Erezyonuna Ugramış Bir Adam Daha Görmedim ... Adam Ülkeden Kaçtıgından Beri Degişti Evrime Ugradı Sürekli Yalan Sürekli Bir Belirsizlik İnsan Olup da Bir Açıklaması Yok ..... Ya Gülerek Spor Başkanı Oluyor Ya Gülerek Siyasi Parti Başkanı Oluyor .... Islak Fransız Gö.... ne Vurdugu Yetmiyor Bide Şimdi Sıla ya Sarmış.... Kimim ? Neyim ? Ben NeYaptım ? Bunca Magdur Yarattım Demiyor..... Kaldıkı Siyasi Hırsı Yüzünden Ailesini Bile Magdur Etti .... Ve Maalesef ki Biiz Bu Arsız Ahlaksız Adamdan Medet Umuyoruz....!!! Hani Süreç Bir Yıl Kısalmıştı Hani ÇEAŞ KEPEZ Hakları Alınacaktı ? Ya SUS Yalanlarla ŞOW Yapma Ya Çık Adam Gibi De Ki Ben Bittim Benden Bu Kadar Bakın Başınızın Çaresine .... Popüler Kalabılmek İçin Umut Kapısı Olabılmek İçin SUSUYOR ..... 17 Bin Magdur ÇEAŞ Aileside Umutla Hergün İnternet Sayfalarını Karıstırıyor Okudukları Haberlerı Yenıden Okuyor... Bir Ümit Belki Yeni Bir Haber Diye ... Ama Ortada Sadece Cem Uzanın Şa şa Lı Renkli Hayatı Var Utanmasa Gö... Açıp Bakın Buda Benim Gö... m Diyecek .. Biz 17 Bin ÇEAŞ Küçük Yatırımcının Hali Nice Olacak Kimse Umursamıyor

5.  Alıntı Originally Posted by alper tunga Yazıyı Oku
    Ben Cem Uzan Kadar Ahlak Erezyonuna Ugramış Bir Adam Daha Görmedim ... Adam Ülkeden Kaçtıgından Beri Degişti Evrime Ugradı Sürekli Yalan Sürekli Bir Belirsizlik İnsan Olup da Bir Açıklaması Yok ..... Ya Gülerek Spor Başkanı Oluyor Ya Gülerek Siyasi Parti Başkanı Oluyor .... Islak Fransız Gö.... ne Vurdugu Yetmiyor Bide Şimdi Sıla ya Sarmış.... Kimim ? Neyim ? Ben NeYaptım ? Bunca Magdur Yarattım Demiyor..... Kaldıkı Siyasi Hırsı Yüzünden Ailesini Bile Magdur Etti .... Ve Maalesef ki Biiz Bu Arsız Ahlaksız Adamdan Medet Umuyoruz....!!! Hani Süreç Bir Yıl Kısalmıştı Hani ÇEAŞ KEPEZ Hakları Alınacaktı ? Ya SUS Yalanlarla ŞOW Yapma Ya Çık Adam Gibi De Ki Ben Bittim Benden Bu Kadar Bakın Başınızın Çaresine .... Popüler Kalabılmek İçin Umut Kapısı Olabılmek İçin SUSUYOR ..... 17 Bin Magdur ÇEAŞ Aileside Umutla Hergün İnternet Sayfalarını Karıstırıyor Okudukları Haberlerı Yenıden Okuyor... Bir Ümit Belki Yeni Bir Haber Diye ... Ama Ortada Sadece Cem Uzanın Şa şa Lı Renkli Hayatı Var Utanmasa Gö... Açıp Bakın Buda Benim Gö... m Diyecek .. Biz 17 Bin ÇEAŞ Küçük Yatırımcının Hali Nice Olacak Kimse Umursamıyor
    ceaş ı kepezi cem uzan cebine koyup götürmediki bizim hisseler devletde

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. borsa başkanından Allah razı olsun,en azından aradan 15 sene geçmesine rağmen ortada bir haksızlık yapıldığını dile getirebiliyor,
    ancak mağduriyetlerin nasıl giderileceği ve YETERLİMİ noktasında haksızlıklığın devam edeceği adaletin sağlanamıyacağı görülüyor.
    çeaş-kepez açık olsaydı bugün en az bir lotu 100 tl idi.çeaşın ve kepezin dağıtım kısmının özelleştirmesinden elde edilen gelir bile göz önünde bulundurulsa dünya kadar para yapar.
    şu anda devletin elinde bulunan üretim ve iletim kısmından,dağıtım olmadan bizlere pay verilse yine bizlere ödenmesi düşünülen rakamların çok üzerinde bir rakam,değer ortaya çıkar.
    herşey hükümete bağlı,Allah çözümde bulunacak hükümet temsilci ve üyelerine vicdan,merhamet versin demekten başka yapacak bişey yok.
    bizlere ölümü gösterip sıtmaya razı olacağımızı söylüyorlar.ne diyelim Allah bildiği gibi yapsın..
    yine de bunca uzun bir aradan sonra çeaş ve kepezi ve haksızlığı dile getiren borsa başkanı himmet karadağ bey'e şükranlarımı sunuyorum,ALLAH razı olsun.

Sayfa 10/25 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •