Sayfa 3/25 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 199 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Çeaş ve Kepez de Neler Oluyor

1. Çeaş ve kepez hakkında TWİTTER de o kadar cok giydiriyorum ki kimse ne begeniyo ne retweet yapıyo ne paylaşıyo arkadaşlar LÜTFEN biraz ilgilenın LÜTFEN biraz duyarlı olun ..... @nutubag beni takip edin ve begenip paylaşın LÜTFEN .... ben hergün yada 2 günde bir yazıyorum tc beştepe rt erdogan Kkılıçtaroglu himmet karadag yigit bulut n.zeybekci a.gül spk bloomberg tv ve daha nicelerine yazıyorum lütfen gündemden düşmeyelim bana sadece begenerek bile olsa destek olun bizleri unutmamalarını saglayalım bu zulmü durduralım el birligi ile

2. sevgili alper tunga kardeş emeklerin için ne kadar teşekkür etsek azdır,lütfen hakkını helal et.
    üst kısımda yatırımcı savaşları başlığı altında borsa mağdurları çeaş ve kepez elektirik sayfasıda var bilgin olsun.
    alper kardeş inan çok mücadele verdik ama nafile,bizi duydukları halde duymazdan geliyorlar,artık çok yorulduk ve yıprandık.
    ama dediğin gibi pes etmemekte gerekiyor.hisse fiatlandırman vede tespitlerin doğru..inşallah daha fazla bizleri üzmezler..
    tekrar emeklerin için sonsuz teşekkür ediyor,en derin saygı ve sevgilerimi iletiyorum lütfen kabul buyrun...

3. çeaş kepez açılacak mı?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul, işlem sırası kapanan tahtalarda mağdur olan yatırımcıları, piyasaya yeniden kazandırmak için önemli bir adım atmaya hazırlanıyor-Sabah

Borsa İstanbul, işlem sırası kapanan tahtalarda mağdur olan
    yatırımcıları, piyasaya yeniden kazandırmak için önemli bir adım
    atmaya hazırlanıyor.
    Sabah'ın haberine göre, Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı
    Himmet Karadağ, mağdur yatırımcıları tekrar borsaya çekebilecek bir
    formül üzerinde çalıştıklarını söyledi. Bu uygulamanın ilk etapta
    Çukurova Elektrik ve Kepez mağdurlarına uygulanması bekleniyor.

Haberin tam metni:

http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017...-cozum-mujdesi

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(07/04/2017 - 07:17:51)

Bunların sanırım mağdur olmuş yatırımcıya garezi var. Ne kadar komik bir çözüm . Yatırımcı zaten parasını kaybetmiş. Onu geri vermek yerine halka arzda indirim yapacaklarmış. Bizi herhalde cebinde ganiyle parası olan potansiyel enayi yerine koyuyorlar. Sanki biz arzdan kağıt almak istiyoruz. sende indirim yapıyorsun. ancak 10 liralık kağıdı 0.1 kr dan verirsen alırız.. Adama parasını kurtarmak bahanesiyle ikinci defa cebindeki son kalan parayıda almak için , indirim yapacaz bahanesiyle , daha önceden şişirilmiş kağıtları satma planından başka bir şey değil Kardeşim bu vatandaş kimse sana söylüyoruz. Bizim alnımızda enayi yazmıyor. Bizsadece kendi şirketimizin tekrar tahtası açılması ve 1 kr vermeden piyasa şartlarında bugunkü değeriyle fiyatlanmasını istiyoruz. Devletten para pul herhangi bir ödeme v.s hiçbir şey istemiyoruz. Tahtasını açtığın anda su cenderesi gibi, şirket bugun olması gereken değere gelir hisseler. Belkide kapandığı fiyata göre 100 kat değerlenmiş olarak alıcılar , tahtaya yerleşir. sanane bundan. Devletmi alıcı, yada kasadan paramı çıkıyor. Tasası bu adama düşmüşde bize çözüm üretiyor. 2003 senesinde 14 yıl önce vatandaşı enayi yerine koyup , yok imtiyaz gitti, uzan 3 kağıtçı vs diyip vatandaşın hakkına el koydular. Biz uzandan almadıkkki hisseyi. Senin 300 tane şirketin işlem gördüğü borsadan aldık. 14 sene sonra dalga geçer gibi aynı adamın cebinde para kalmışmı kalmamışmı diye yoklama çekip , ikinci defa düdükl..... çalışıyorlar.borsadan , halka açık kısımdan hisse alan adamın imtiyazımı olur. Sen ana ortağın malına el koyarsın. Borsada işlem görmeye devam eder. 2000 tane şehit verdiren terör örgütü mensuplarının şirketlerine TMSF el koydu. Fakat hala borsa da işem görmeye devam ediyor. Bu uzan Feto dan damı kötü , odamı darbe yaptı bizim haberimiz yok.
    Son düzenleme : kepezmesut; 21-05-2017 saat: 02:43.

5. Tmsf ye devrolan şiketler adam olmaz. Toprak grubunun onlarca şirketi vardı, ne oldu. hepsini iç ettiler. uzanın şirketlerini işleme açamazlar, çünkü içini boşalttıkları belli olur. Fetö şiketlerinin de şimdi içi boşaltılıyor.
    Artık tahtaları kapatılması yakın. Şirketteki yabancılar çıkması için bekleniyor. Yabancılar kaçınca, tahtanın işini bitirecekler. tahminen böyle olacak.

SM-T350 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatırım tavsiyesi değildir.

6. yukardaki linkten 2002 tarihinden bugüne hisse senetleri primleri var % 10.000 prim yapan var,çeaş kepez hangisinden kötü, çeaş kepez zamanında bu hisseler çıksa borsa çıkar düşse borsa düşerdi,borsanın lokomotifi idiler,eğer açık olsalardı inanıyorum ki zirvenin en tepesinde idiler vede o düşük sermaye ile 150-200 bin aralığında işlem görüyorlardı
    İlgili çalışma 21 mayıs 2017 sabah gazetesi ekonomi sayfasında....bu arada alper tunga arkadaşımıza çabaları için sonsuz teşekkürler Allah emeklerimizi inşallah boşa çıkarmıyacaktır,alper arkadaşımızı lütfen destekleyelim....

7. http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2017...krar-ihya-etti

yukardaki linkten 2002 tarihinden bugüne hisse senetleri primleri var % 10.000 prim yapan var,çeaş kepez hangisinden kötü, çeaş kepez zamanında çeaş-kepez çıksa borsa çıkar düşse borsa düşerdi,borsanın lokomotifi idiler,eğer açık olsalardı inanıyorum ki zirvenin en tepesinde idiler vede o düşük sermaye ile 150-200 bin aralığında işlem görüyorlardı
    İlgili çalışma 21 mayıs 2017 sabah gazetesi ekonomi sayfasında....bu arada alper tunga arkadaşımıza çabaları için sonsuz teşekkürler Allah emeklerimizi inşallah boşa çıkarmıyacaktır,alper arkadaşımızı lütfen destekleyelim....

8. DEVLETTE DEVAMLILIK ESASTIR.

Yenişafak gazetesi 26.12.2005 :

http://www.yenisafak.com/arsiv/2005/ARALIK/26/p07.html

Uzanzedelere çözüm bulundu
    Başbakan Yardımcısı Şener, enerji dağıtım ihaleleri sırasında ÇEAŞ ve KEPEZ hissesi alan 35 bin kişiye pay verileceğini açıkladı

Hükümet, Uzanzede olan 35 bin kişinin sorununu nihayet çözüme kavuşturuyor. Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, ÇEAŞ ve Kepez mağdurlarına özelleştirmeler sırasında hisse verileceğini açıkladı.

Meclis Plan-Bütçe Komisyonu'nda bulunan Elektrik Piyasa Düzenleme Kanunu'nda değişiklik yapılmasına yönelik kanun tasarısına geçici madde eklenerek ÇEAŞ ve Kepez mağdurlarına çözüm bulunması amaçlanıyor. Abdüllatif Şener, bu konuda hazırlanan önerge bulunduğu belirterek, "ÇEAŞ ve Kepez'in özelleştirilmesi sırasında yüzde 17'lik azınlık hisseleri dışarda tutularak özelleştirme yapılacak. Bu yöntemle ÇEAŞ ve Kepez mağdurlarının mağduriyeti ortadan kaldırılacak" dedi. Şener bu şekilde yapılacak düzenlemenin Hazine'ye bir yük getirmeyeceğini açıkladı.

Sayfa 3/25 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •